Rolety na míru

Home » Rolety » Rolety na míru

Rolety přesně na míru

Hledáte funkční ochranu před sluncem s různými látkami, vzory a dekory? Pak vám doporučujeme naše rolety na míru. Nabízeny jsou nejen v široké škále látek a barev, ale také v klasickém a moderním designu.

Máte na výběr mezi širokou škálou produktů a vždy dosáhnete důležitého efektu. Optimální ochrana proti slunci a ochrana soukromí, která splňuje vaše požadavky a která odpovídá vašemu velmi osobnímu vkusu.

Pokud se rozhodnete pro rolety na míru, pak máme pro více než 1000 designů rolet, které lze vyrobit s milimetrovou přesností a pokud je to požadováno, umožňují montáž bez vrtání.

Můžete se rozhodnout pro všechny běžné standardní velikosti, pro mnoho moderních barev a pro optimální tepelnou ochranu.

Můžete se také rozhodnout pro rolety, které vám na přání nabízejí 100% zatemnění.

Pokud zatemnění není požadováno, můžete zvolit rolety na míru s různým stupněm průhlednosti. Je možné vše, od průhledného přes neprůhledné až po úplné zatemnění. A pokud máte rádi věci barevné a se vzorem, najdete je na naší vzorkovně v Praze.

rolety na míru

737 739 714 – přijďte za námi na naší vzorkovnu v Praze

Zatemňovací rolety na míru

Zatemňovací roleta  na míru je k dispozici v mnoha standardních šířkách od 60 do 180 cm a ve výškách 150/160 nebo 220/230 a 250 cm. V závislosti na požadovaném stupni zatemnění si můžete vybrat mezi variantami mírně průsvitnými nebo neprůhlednými – tmavými. Na míru vyrobíme až 500 cm.

Kromě barevné klasiky bílé, černé, krémové nebo modré najdete v našem sortimentu také trendové tóny růžové, fialové nebo terakotové. Montáž je velmi snadná a lze ji provést bez vrtání. Jednoduše pomocí dodávaných svorek připevněte neprůhlednou roletu na okenní křídlo.

Toto instalační řešení je obzvláště praktické v nájemních bytech, protože můžete odstranit roletu bez zanechání zbytků a nezanechat žádné vrtané otvory.

Cena od 988,- Kč bez DPH

zatemňovací rolety na míru
látkové rolety bez vrtaní na rám

Látkové rolety bez vrtání

Rolety bez vrtání jsou ideálním řešením, když nad oknem není žádný prostor, který by umožňoval zašroubování upevňovacího prvku systému.

Toto řešení lze také použít v každém případě, kdy nechceme narušit konstrukci stěny nebo okenní rám. Instalace bez vrtání je rychlá a nevyžaduje speciální dovednosti.

Roletu lze přilepit nebo připevnit na speciální držáky.

 

Výhody: není narušen rám okna, bez zbytečného vrtání

Cena již od 988,- Kč bez DPH

římské rolety na míru

Římské rolety na míru

Římská roleta na míru je jednou z velkých, staletí starých roletových tradic. Název vychází ze skutečnosti, že látka není navinuta kolem hřídele, jako je tomu u běžného modelu rolet, ale spíše je přeložena nebo shromážděna pomocí šněrovacího systému. Šířka do 420 cm a výška do 590 cm.

V našem sortimentu máme různé verze skládacích rolet na míru včetně varianty s průhlednými záclonovými látkami.

Pokud jde o výběr barvy látky, najdete v nabídce mnoho přírodních tónů, jako je písek, béžová nebo hnědá, ale také trendy barvy, jako je fialová nebo zelená. Struktura látky je podobná struktuře lněné látky a dodává vašemu oknu nádech přirozenosti.

 

Cena od 3 445,- Kč bez DPH

 

Stínící rolety den a noc na míru

Na rozdíl od klasických modelů rolet jsou stínící rolety den a noc vyrobeny na míru ze dvou vrstev látek, které leží za sebou.

Látky jsou tkané takovým způsobem, že se například střídají průhledné pruhy s neprůhlednými pruhy.

Obě vrstvy látky lze pohybovat proti sobě pomocí řetízku, takže lze dopadající světlo regulovat podle potřeby.

Ať už je světlo jako den, mírně soumrak nebo tma: s den noc roletou na získáte flexibilní soukromí a ochranu před sluncem a zároveň stylovou dekoraci na okně.

 

Cena již od 1448,- Kč bez DPH

sítnici rolety den a noc na míru