Home » Vnitřní žaluzie » Plisé » Poloprůhledné Plisé

Poloprůhledné Plisé

Naše poloprůhledné Plisé nabízejí dobrou ochranu proti slunci, ochranu před oslněním, ochranu soukromí, před světlem a mnoho dalších speciálních funkcí. Poloprůhledné znamená, že obrysy zařízení jsou stále viditelné zvenčí jen ve večerních hodinách.

Poloprůhledné Plisé kromě dobré ochrany před slunečním zářením také minimalizují nežádoucí odlesky na monitoru počítače v kanceláři.

V závislosti na typu mají také spoustu doplňků, například poloprůhlednou látku s povrchovou úpravou Perlex na zadní straně, která chrání obytné prostory před nadměrným teplem.

Nebo poloprůhledné Plisé s dvojitou látkou, která je všestranná zaujme také účinnou zvukovou izolací, ochranou proti teplu a chladu. V sortimentu najdete poloprůhledné žaluzie, které jsou nehořlavé, a proto příkladné z hlediska požární ochrany.

Tyto plisé se často používají v obývacím pokoji i ve studovně, kuchyni a koupelně. Není divu. Jsou nejen vysoce funkční, ale také v krásných barvách, strukturách a vzorech.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Produkty v této kategorii

Nenahraditelné funkce

Jednou z nejdůležitějších Plisé jako ochrany před sluncem je to, že poskytuje nejen stínění před silným slunečním zářením, ale také poskytuje ochranu soukromí. To platí zejména pro pokoje, jako jsou ložnice, dětské pokoje a koupelny, kde je kladen velký důraz na soukromí, ale je často žádoucí i ve všech ostatních obytných prostorách, jako je obývací pokoj, kuchyň nebo kancelář.

Také v zimní zahradě se ochrana soukromí často používá kvůli všestrannému zasklení, často také proto, že markýzy zde primárně zajišťují soukromí a ochranu před sluncem shora, ale ne z boku.

Pokud chcete své okno vybavit Plisé žaluzií, měli byste při používání okenní clony věnovat zvláštní pozornost správnému stupni prostupu světla. Stejně jako u vertikálních rolet, záclon nebo látkových rolet existují u Plisé v zásadě také různé stupně průhlednosti:

  • Průsvitné
  • Poloprůsvitné
  • Zatemňovací

Je zřejmé, že transparentní Plisé jsou samozřejmě nevhodné jako ochrana vašeho soukromí, protože slouží hlavně dekorativním účelům v místnosti. Všechny ostatní úrovně průhlednosti však spolehlivě udržují nežádoucí pohled zvenčí.

Flexibilní stínící stěna nabízí více možností provedení

Plisé jsou k dispozici jako volně visící modely, podobné jako lamelové žaluzie nebo klasické rolety. Výběr Plisé je však obzvláště populární u oken. Jsou umístěny velmi blízko okenního skla. Zatímco model s řetízkem nebo na baterie je připevněn na stěně a lze jej ovládat zespodu, takže nabízejí možnost extrémně variabilního nastavení Plisé.

U modelů den a noc lze kombinovat dokonce dvě látky nebo stupně průhlednosti a lze je upravovat od středu a zespodu. To dokonce umožňuje přesné zarovnání látky pro ochranu soukromí na samotném okně, takže můžete posunout látku do jednoho místa, přesně tam, kde váš drahý soused vidí z vaší terasy váš obytný prostor.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top