Béžové Plisé

Home » Vnitřní žaluzie » Plisé » Béžové

Béžové Plisé je dalším nejprodávanější stíněním. Pokud se ptáte na své oblíbené barvy, béžová je málokdy odpovědí. Proto je obzvláště zajímavá skutečnost, že béžová je jednou z nejprodávanějších Plisé.

Naše vysvětlení: Barva není nikdy vidět individuálně, ale vždy ve vztahu k jejímu okolí, a tato neutrální přírodní barva je dokonalým kombinačním partnerem pro téměř všechny životní situace.

Každý odstín této barvy, od krémové přes šampaňské až po světlou moka, je teplým, měkkým, a především elegantním kombinovaným partnerem pro zdrženlivé a elegantní styly. Pokud k těmto tónům přidáte zajímavé struktury, jako je rozdrcený vzhled nebo dotek bronzu nebo zlata, mohou vzniknout vysoce exkluzivní dojmy.

Ať už v obývacím pokoji nebo v ložnici, béžové Plisé vás uklidní stylovou elegancí a klasickou nadčasovostí. S touto jemnou barvou také neexistují žádná omezení stupně průhlednosti, od průsvitné po úplné zatemnění je tato barva dokonalým dlouhodobým společníkem.

béžové plisé

Béžové Blackout Plisé

 

Plisé Blackout v béžové barvě vypadá uvolněně a lehce jako čerstvě našlehaný vanilkový krém. Příjemně jemná barva ladí s jakýmkoli designem interiéru a dává vašemu domovu přátelský vzhled. Navzdory své velmi lehké struktuře zcela zatemní vaše pokoje. Přední a zadní strana zatemňovací Plisé jsou identické.

Získejte dokonalou výzdobu oken pro útulné životní prostředí. Zatemnění v elegantní vanilkově béžové barvě nejen zcela zatemní každý pokoj, ale také zajistí příjemně chladné klima místnosti s úžasným účinkem 74 % odrážejícího světla, zejména za slunečných dnů.

Na jedné straně zatemňovací Plisé snižuje teplotu v relaxačních místnostech, jako jsou ložnice a dětské pokoje, ale na druhé straně je také ideální jako ochrana proti oslnění v kancelářských a pracovních místnostech, protože čtení a psaní na obrazovce počítače je pro oči snadné.

Samozřejmě můžete také Plisé výhodně použít u televize, abyste zajistili brilantní televizní obraz bez rušení bez ohledu na denní dobu a převládající dopad světla.

béžové blackout plisé

Průsvitné béžové Plisé

Transparentní béžové Plisé zaujme svým propracovaným dekorem. Speciální materiálové složení kombinuje hrubší, kulaté strukturované části s průhlednými tvary, z nichž některé jsou ohraničeny nahnědlým švem. Lehká a snadná dekorace oken je světlo stálá a vhodná i do vlhkých místností.

S Plisé je vaše okno obzvláště vzdušné. S touto okenní výzdobou jsou poloprůhledné až zcela průhledné vzory, což také znamená nízkou úroveň ochrany vašeho soukromí. Lze jej například výborně kombinovat s bytovými doplňky v přírodních barvách, v bílé, černé a v teplejších kovových tónech.

Může být také vybaven okny v koupelně a kuchyni, protože vydrží vyšší vlhkost v obytných prostorech. Samotná Plisé zaujme také svou velmi dobrou stálostí proti světlu a splňuje nejdůležitější kritéria standardu. A lze jej otřít vlhkým hadříkem.

Dopřejte svému domovu úžasně neformální atmosféru zaplavenou světlem. Fantasticky krásná ochrana před slunečním zářením je vyrobena ručně tak, aby přesně odpovídala rozměrům vašeho okna, a v neposlední řadě je vybavena funkcí pohodlí s vysoce kvalitní systémovou technologií.

průsvitné béžové plisé