Lista here!

Rolety den a noc recenze

Investici do dražších rolet je třeba dobře promyslet. Vyplatí se zvážit všechna pro a proti, proto mnoho lidí tráví spoustu času zadáváním fráze „ rolety den a noc recenze “ do vyhledávače, aby si ověřili, co si o nich myslí ostatní. Podívejte se, jak naši zákazníci, kteří si je instalovali do svých domovů, hodnotí tyto rolety!

Rolety se vyznačují jedinečnou konstrukcí a ovládacím mechanismem. Díky kombinaci dvou druhů látek, sešívaných do střídajících se pruhů, umožňují libovolnou regulaci množství dopadajícího světla. Díky tomu jsou nejen funkční, ale také velmi vizuálně zajímavé. Jeden z klientů píše:

Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Snadno jsem vybrala perfektní odstín látky a jsem velmi vybíravá! Plná spokojenost – estetická i praktická. Podle mě jsou takové rolety den a noc mnohem hezčí a pohodlnější než rolety obyčejné. Vyplatí se za to připlatit! Doporučuji!


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 280 cm, výška až 300 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Jak fungují rolety den a noc – názory

Mnoho lidí si klade otázku, zda jsou takové neobvyklé rolety, jako jsou rolety den a noc, jednoduché a pohodlné. Mechanismus modelů dostupných rolet je odolný a velmi intuitivní. Pokud jsou navíc namontovány na vodících lištách a v kazetách, neměly by způsobovat žádné problémy. Jeden zákazník píše:

Žádné srovnání s předchozími roletami. Pořád se zasekávaly, lámaly se struny atd. Jednou se mi dokonce jedena odlepila a spadla na mě! Moje žena byla unavená neustále mě žádala, abych věci napravil. Nyní nejsou žádné problémy. Jsou pěkné, pevné, dobře se s nimi pracuje a máme klid. Profesionální práce!

Jaké jsou názory a recenze na rolety den a noc?

Ukazuje se, že rolety den a noc mají často lepší názory než jiné typy rolet. Například jeden zákazník napsal:
Koupil jsem rolety den a noc. Jsou pěkně zpracované, krásně vypadají a jsou velmi pohodlné. V porovnání s roletami je to pohádka! Lehké, jemné a odolné. Jsem super spokojený. Jediné, na co si musím dávat pozor, jsou moje děti a experimenty mé kočky!

Podle mnoha názorů na rolety den a noc je lze instalovat téměř do každé místnosti. Díky své velké univerzálnosti se hodí do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Naši klienti o této problematice píší např.

Rolety den a noc mám prakticky v celém domě. Fungují skvěle! Nejlepší na tom je, že si můžete libovolně nastavit intenzitu světla. Bez ohledu na to, co a kdy děláte, můžete nastavení pásu upravit podle svých potřeb. Skvělý a taky hezký. Doporučuji!

Jak je vidět, názory na rolety den a noc potvrzují, že jsou nejen estetické, ale i praktické. Ve skutečnosti, jak název napovídá, fungují dobře bez ohledu na denní dobu, takže jsou velmi univerzální. Stojí za to si prohlédnout širokou nabídku a vybrat si ten správný model pro váš domov!

Podívejte se na výhody rolet den a noc a jejich nevýhody.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top