Zatemnění oken

Home » Zatemnění oken

Jak zatemnit okno

Máme více způsobů, jak vyřešit zatemnění oken, ale nás budou především zajímat vnitřní rolety, jelikož nabízejí formu a funkci, kterou je těžké porazit, pokud jde o jednoduchost.

Mají několik výhod, které samozřejmě přicházejí s jejich vývojem. Běží jako obvykle na návinové hřídeli, na níž je textilní roleta navinuta. Jejich vývoj došel do stádia, kdy je můžete klidně ovládat z dovolené na dálku. K tomu ovšem potřebujete řídící jednotku připojenou na wifi.

Vysoká kvalita komponentů používaných na zatemňovacích roletách doplňuje pozoruhodně jednoduchou konstrukci s jedinečnou spolehlivostí. Bez ohledu na to, jaký odstín látky si vyberete, dokážou dokonale zatemnit okno malé i velké.

Druhou hlavní výhodou, kterou neprůhledné rolety přinášejí, je jejich snadné použití, které umožňuje plynulé přizpůsobení prostupu světla a ochrany soukromí aktuálním potřebám.

Pokud přemýšlíte, jak vyřešit vaše zatemnění oken, tak se přijďte s námi poradit.

Náš Tip: Podívejte se, jaké zatemnění bude vyhovovat vám.

737 737 739 714 – Pojďte se podívat na vzorkovnu v Praze Stodůlky

Rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Rolety den a noc je nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.

Zatemňovací závěsy

Dekorační alternativou jsou zatemňovací závěsy.

Praktické závěsy vděčí za svůj název vysoce kvalitní látkové dekorační tkanině, která je díky speciálnímu povlaku zcela neprůhledná.

Jsou tedy zvláště vhodné pro zatemnění ložnic nebo dětských pokojů.

Se zatemňovací clonou již máte ve svých rukou, když úsvit začíná vpouštět sluneční paprsky do vaší místnosti.