Lista here!

Svislé látkové vnitřní žaluzie

Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Žaluzie na míru » Svislé látkové vnitřní žaluzie

Vertikální žaluzie jsou vertikální lamely z látky, dřeva nebo hliníku, které se zacvaknou do stropní kolejnice. Svislé látkové vnitřní žaluzie představují levnou a snadno použitelnou ochranu soukromí a proti slunci pro středně velké a velké plochy.

Svislé látkové žaluzie zároveň zakrývají v zavřeném stavu topné trubky a parapety, pokud si to přejete. Okenní žaluzie jsou stále důležitější jako dekorativní prvek v interiéru místnosti. Jsou také známé jako lamelové závěsy a jsou vhodné pro nejrozmanitější a nejobtížnější tvary oken.

Odkud pochází pojem svislých žaluzií?

Svislé látkové vnitřní žaluzie jsou výsledkem horizontálních žaluzií. Pařížský tesař jménem Auguste Cochot si v roce 1812 zaregistroval patent na pohyblivou roletu. Římané a Arabové již dříve umisťovali do svých fasádních otvorů tuhé hliněné prvky jako ochranu před sluncem.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výška až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Vertikální sluneční ochrana zobrazená na obrázku je mezinárodně velmi oblíbená pod pojmem svislé žaluzie. Lamely, uspořádané svisle, sestávají z vinylem potažených jemných nití směsových tkanin, jsou nehořlavé, stálobarevné, nesmršťující se a nenatahují se a vyrábíme je na míru v různých šířkách a barvách jako vertikální žaluzie pro vás.

Svislé žaluzie odrážejí světlo až z 90 %. Propustnost světla vertikálních žaluzií závisí na látce a faktoru jejího otevření. Otevírání a zavírání i seřizování svislých žaluzií se provádí lankem, řetízkem nebo motorem. Žaluzie vždy dodají modernímu pokoji exkluzivní nádech.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top