Stínění do francouzských oken

Home » Stínění » Stínění do francouzských oken

Stínění do francouzského okna – jaké vybrat?

Francouzské okno je krásným prvkem v každém domě. Využijete co nejvíce přirozeného světla a krásných výhledů. Mohou být stylovou estetikou v moderní jídelně, nebo poskytují praktický přístup z venku. Proto je důležité vybrat si stínění pro francouzská okna, které nejlépe odpovídá jejich stylu a funkci.

Francouzské okno umožňuje zaplavit ranní slunce do celého interiéru, což je krásné. S výjimkou případů, kdy se snažíte spát. Zastínění je tedy dobrou volbou, protože vám poskytuje flexibilitu.

Římská roleta vyrobená ze záclony vám dává tu správnou úroveň sofistikovaného stylu. Pokud spíše chcete účinně ovládat dopad světla a teplotu v interiéru, volte raději zatemňovací roletu , která se spíše hodí do ložnice.

Chcete spíše nějakou módní pecku? Zvolte si  rolety den a noc na francouzské okno. Ovládání se vám bude hodit elektrické nebo manuální dle své libosti.

Jestliže spíše volíte mírnou eleganci, tak se podívejte na žaluzii plisé, která se vejde do vašeho rámu okna bez nutnosti vrtání. Instalace se provádí těsně u skla, což vede k úhlednému a elegantnímu provedení, které se stává nedílnou součástí rámu dveří. Lze je vyrobit jako žaluzie na míru.

 

Potřebujete poradit? Přijďte za námi, rádi vše s vámi probereme.

737 739 714 – navštivte vzorkovnu stínění v Praze ve Stodůlkách