Lista here!

Home »  Venkovní stínění » Zastínění balkonů a lodžií

Dopřejte si stín na balkónech a lodžiích

Vyzkoušejte screenové rolety

Přemýšlíte, čím zastínit váš balkón či lodžii? Screenové rolety se hodí do rodinných domů, bytovek, paneláků i do atypických a zasklených lodžií. Vyrábí se ze speciální textilie z polyesterových a skelných vláken s PVC vrstvou, která stíní, ale zároveň je skrz ně vidět ven, takže nepřijdete o výhled do exteriéru.

Novinkou je venkovní roleta SOLIX na baterie bez vrtání do okna.

Kromě toho v zataženém stavu také částečně izolují hluk a představují optickou bariéru pro případné zloděje. Pokud chcete úplné zatemnění, vyberte si Blackout látku, která zajistí maximální stín. Všechny rolety lze ovládat pohodlně díky elektrickým motorům.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Úspora energie až o 30 %

Clony odráží sluneční paprsky a chrání před přehříváním interiéru, což je například u zasklených lodžií častý problém. V létě nám tak pomohou uspořit náklady na klimatizaci, v zimě uspoříme na tepelných únicích. To se hlavně týká rolet se zateplenými lamelami PUR pěnou, které se vyrábějí ve velikosti 37,41,42 a 55 mm.

Hledáte inspiraci?

Přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách, jak screenové rolety vypadají. Rádi vám při té příležitosti zodpovíme všechny vaše dotazy a poradíme s vhodným stíněním pro váš balkón či lodžii.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top