Stínění balkonů a lodžií

Home » Stínění balkonů a lodžií

Jako nejúčinnější způsob stínění balkonů a lodžií jsou předokenní a screenové rolety, které vás ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky. Rolety na balkon se instalují na panelákovém domě, atypické či zasklené lodžii a balkonu. Tyto stínící systémy poskytují příjemný stín a pocit bezpečí. Screenové látky vám dovolí, že neztratíte přehled o svém okolí a dokonale odrazí sluneční paprsky. Lze instalovat i Blackout látky, které vám zajistí maximální stín. V případě proskleného balkonu vás navíc chrání před celkovým přehřátí prostoru, který je spojen s obytnou částí.

Běžné textilní rolety by měli balkony a lodžie zastínit a zajistit dostatek světla do obytné části. Venkovní rolety se postarají o dokonalé zatemnění a v zimě nám mohou pomoci při uspoření energie. To se hlavně týká rolet se zateplenými lamelami pur pěnou, které se vyrábějí ve velikosti 37,41,42 a 55 mm.

Předokenní rolety při spouštění nebo vytahování zajišťují dostatečný prostup světla do místnosti. V noci je využijete jako dokonalé zatemnění celého prostoru. Rolety na balkon nebo lodžii dobře chrání před venkovním hlukem, jsou odolné povětrnostním vlivům a můžou odradit i nezvané hosty.

Všechny rolety lze ovládat pohodlně díky elektrickým motorům.

 

DOPORUČENÉ STÍNĚNÍ:

Cenová nabídka na stínění balkonů a lodžií ZDARMA