Dopřejte si stín na balkónech a lodžiích

Home » Venkovní stínění » Zastínění balkonů a lodžií

Vyzkoušejte screenové rolety

Přemýšlíte, čím zastínit váš balkón či lodžii? Screenové rolety se hodí do rodinných domů, bytovek, paneláků i do atypických a zasklených lodžií. Vyrábí se ze speciální textilie z polyesterových a skelných vláken s PVC vrstvou, která stíní, ale zároveň je skrz ně vidět ven, takže nepřijdete o výhled do exteriéru.

 Novinkou je venkovní roleta SOLIX na baterie bez vrtání do okna.

Úspora energie až o 30 %

Clony odráží sluneční paprsky a chrání před přehříváním interiéru, což je například u zasklených lodžií častý problém. V létě nám tak pomohou uspořit náklady na klimatizaci, v zimě uspoříme na tepelných únicích. To se hlavně týká rolet se zateplenými lamelami PUR pěnou, které se vyrábějí ve velikosti 37,41,42 a 55 mm.

Kromě toho v zataženém stavu také částečně izolují hluk a představují optickou bariéru pro případné zloděje. Pokud chcete úplné zatemnění, vyberte si Blackout látku, která zajistí maximální stín.Všechny rolety lze ovládat pohodlně díky elektrickým motorům.

Hledáte inspiraci?

Přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách, jak screenové rolety vypadají. Rádi vám při té příležitosti zodpovíme všechny vaše dotazy a poradíme s vhodným stíněním pro váš balkón či lodžii.

737 739 714 – pojďte do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách

DOPORUČENÉ STÍNĚNÍ: