Montáž rolety na střešní okno

Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » Montáž rolety na střešní okno

K montáži rolet na střešní okna nepotřebujete žádné speciální nářadí. Vše, co budete potřebovat, je šroubovák nebo vrtačka.

Uvědomte si prosím, že některá okna mají v otevíracím křídle kovové profily, takže možná budete muset předvrtat malé vodicí otvory pro vložení šroubů.

Všechny rolety jsou dodávány s montážní sadou obsahující montážní držáky a šrouby.

Nejprve musíte nainstalovat montážní držáky, abyste mohli kazetu s roletou osadit. Jakmile jsou držáky nasazeny, kazeta zacvakne do držáků.

Pokud instalujete průsvitné rolety, dalším krokem by byla instalace bočních háčků, které umožní otevření rolet v určitých pozicích na okně. To by byl poslední krok a vy se můžete těšit z nového přírůstku do vašeho střešního okna.

Pokud instalujete zatemňovací roletu, dalším krokem je instalace bočního vedení.

Boční vodící lišty jsou namontována na levé a pravé straně. Jsou označeny jako levá a pravá. Zasuňte boční vodítka pod kazetu rolety, protáhněte šňůru po vodítkách a zajistěte boční vodítka dodanými šrouby. Udělejte to prosím opatrně a vyhněte se šňůře, jinak praskne, pokud se zachytí šrouby.

Vložte svorky šnůry do spodního bočního vodícího držáku.

Zkontrolujte napnutí lanek, někdy to může vyžadovat nějaké úpravy. Jakmile je vše hotovo, vyzkoušejte roletu, zda správně funguje.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 150 cm, výška až 150 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top