Home » Rolety » Látkové rolety » Žluté

Žluté látkové rolety

Žlutá – barva slunce a letního času. V našich zeměpisných šířkách je léto bohužel vždy příliš krátké.

Tak proč ne letní nádech se žlutými látkovými roletami? Přivést domů léto po celý rok? Podle doktríny Feng Shui znamená žlutá inteligenci a podporuje koncentraci. To je ideální například pro vybavení pracovny.

A věděli jste, že žlutou lze kombinovat s mnoha různými barvami? Populární klasikou jsou kombinace žluté, šedé a bílé. Nebo žlutá s oranžovou, barevná směs, která vykouzlí místnost ve skutečně příjemné, teplé záři, které vám dá dobrou náladu i v té nejhlubší šedé zimě.

Pro skutečné individualisty jsou možné i jiné, například exoticky vypadající barevné kombinace, které chtějí nastavit senzační efekty v obývacím pokoji. Žlutá s fialovou, růžovou, modrou nebo červenou. A v neposlední řadě. Žlutá je samozřejmě také ideální barvou pro opravdu veselé dětské pokoje.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Zatemňovací žlutá látková roleta

Zatemňovací žlutá látková roleta

Látková roleta BlackOut v jemné kanárkově žluté barvě je letním poutačem vašeho domova, který je prezentován v zářivých barvách. Atraktivní model je všestranný a neplní pouze svoji funkci ochrany soukromí a ochrany před sluncem. Látková roleta je zcela neprůhledná.

Například ložnice nebo konferenční místnosti lze v případě potřeby efektivně zatemnit během dne.

Poloprůhledná žlutá látková roleta

Poloprůhledná žlutá látková roleta

Látková roleta má veselý citronový tón, což je veselý barevný akcent k nábytku a přináší do vašich oken módní takzvanou houpačku. Model lze optimálně použít jako průsvitnou záclonu se vzory v mnoha situacích v místnosti. Látková roleta je díky svým rychleschnoucím vlastnostem velmi vhodná i do vlhkých místností.

Žluté atraktivní okenní dekorace také zabraňují UV záření.

Průsvitná žlutá látková roleta

Průsvitná žlutá látková roleta

Vysoce kvalitní látková roleta vám nabízí nejnovější trend v ochraně světla a soukromí.

Svou krásnou, tónovanou citrónově žlutou barvou rozhodně nastavíte extrémně dekorativní zvýraznění okna, které upoutá pozornost každého, a působivé stylistické zařízení pro všechny moderní životní styly představuje.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top