Záclonové rolety

Home » Záclonové rolety

Okna jsou důležitou funkcí v každé místnosti a nové záclonové rolety mohou okamžitě změnit vzhled místnosti. Naše kolekce nabízí moderní i tradiční styly s barvami od podhodnocených neutrálů až po poutavé designy.

Zdůrazněte svůj domov záclonovými roletami v krásných texturách a barvách, aby odpovídaly vašemu interiéru, náladě a stylu. Dokončete své zastínění oken pomocí naší nabídky stylových záclonových látek.

 

  • perfektní design pro každé okno
  • výroba na míru dle vašich požadavků
  • bohatý výběr látek
  • možnost motorizace a ovládání přes mobil
  • několik možností provedení
  • od zaměření až po montáž rolet

Římské rolety

Římské rolety patří mezi nejelegantnější látková stínění na trhu. Tvoří je pouze látka, která se při stahování skládá.

Mezi látkami najdeme více druhů, některé jsou spíše záclonového typu, částečně propouští denní světlo a hodí se například do kuchyní či obývacích pokojů, kde zastíní a zajistí soukromí. Vyrábí se i v zatemňovací a nehořlavé variantě na míru.

záclonové rolety římského typu

Rolety den a noc

Rolety den a noc jsou zkrátka geniální vynález. I když z hlediska konstrukčního se jedná o klasické látkové rolety, z hlediska funkčnosti připomínají spíše žaluzie.

Skládají se totiž z dvou různých látek, průsvitné a zatemňující, které se střídají po pruzích.

Při zatahování se pruhy střídají, čímž do interiéru pouští světlo o různé intenzitě.

rolety den a noc jsou velmi oblíbenou variantou

Plisé žaluzie

Plisé se vyrábí na míru a nejsou vyráběny jako klasické žaluzie z hliníkových lamel, ale místo toho se jedná o výrobek z tkaniny, která se skládá do tvaru harmoniky.

Vyznačují se jednoduchou montáží a údržbou, která z nich činní jasnou volbu pro zastínění prakticky kdekoliv ve vašem domově.

designová řada plisé žaluzií FACETTE