Zip screen - dokonalý systém venkovních rolet

Zip screen jsou průkopnické vnější rolety, které jsou vyráběny svisle. V postranních vodicích lištách je systém zipu. Tím jsou zajištěny pevnější, větru vzdornější a přitažlivější závěsy podobné vstupu do stanu. Technologie zipu pracuje automaticky a není třeba s ní dále manipulovat.

Náš vysoký stupeň prefabrikace umožňuje instalaci vodících lišt na domy, okna nebo pergoly. Box screenu je zasunut pouze na vodicí lišty, a nevyžaduje další připevnění.

Zip screen jako všestranný větru odolný

Pokud automatizujete ochranu před sluncem, stane se to pro vás příjemnější záležitostí. Zip rolety jsou v módě několik málo let, a mohou být vybaveny různými textilními sítěmi .

Můžete si vybrat z průhledných, průsvitných nebo zatemňujících tkanin, které lze použít multifunkčním způsobem v interiéru nebo venku.

  • Vnější látková ochrana před sluncem
  • Systém zatemnění se zatemňovacími závěsy
  • Ochrana za každého počasí v kombinaci s průhlednou látkou
  • Síť proti hmyzu s průhledem ven
  • Dekorativní roleta a ochrana soukromí

 

Odkud pochází?

Zip screen pocházejí původně z Japonska a byly používány v mezinárodním měřítku v prémiové cenové kategorii již více než 20 let. Byly patentovány po celá léta, a proto byli velmi drahé kvůli dopravní technologii, a proto nebyly pro Evropu přitažlivé jako ochrana před sluncem.

Patent však vypršel v mezinárodním měřítku, díky čemuž jsou textilní rolety zip cenově dostupné.

737 739 714 – pojďte nasát inspiraci do vzorkovny v Praze