Home » Žaluzie » Plisé žaluzie » Modré

Modré Plisé

Pokud věříte moderní teorii barev, pak je modrá všestranná. Je to barva oblohy a vody, dává nám sváteční náladu, je pozitivní a uklidňuje a údajně snižuje krevní tlak pouhým pohledem. Ale je to určitě jedna z nejpopulárnějších barev ze všech.

Modré Plisé žaluzie jsou ideální volbou pro téměř každý pokoj. Hodí se do dětského pokoje i do kanceláře, do koupelny a do kuchyně. Čím světlejší je místnost, tím tmavší může být Plisé.

V místnostech, které jsou orientovány na sever a mají temnější atmosféru, je lepší zvolit světlý odstín. Nabízíme velký výběr různých nuancí. Barevná paleta přechází od světle modré po tyrkysovou až po půlnoční modř a různé vlastnosti látky umožňují použití ve všech místnostech.

U koupelny doporučujeme vhodnost do vlhkých místností a určitou ochranu proti vnějšímu vzhledu, v kuchyni proti ní omyvatelná žaluzie Plisé může být průhledná. Jak vidíte, modrá může být použita univerzálně a pro každou místnost najdete tu správnou Plisé!

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Průsvitné tyrkysově modré Plisé

Světle tyrkysově modré Plisé se svým průhledným dekorem se na vašich oknech prezentuje jako vzdušné a jemné. Nenechte se však zmást jeho světelným dojmem. Za dekorativním pozadím najdete certifikovanou vhodnost pro vlhké místnosti a mimořádně snadno čistitelný povrch.

Design látkové Plisé žaluzie se setkává se světelnou průhledností v jemné, světle tyrkysově modré barvě. Snadno čistitelná látka nabízí minimální ochranu soukromí ve všech místnostech, dokonce i ve vlhké místnosti, jako jsou kuchyně a koupelny, mohou být díky voděodolnému povrchu.

Látku lze snadno a bez komplikací zbavit skvrn vlhkým hadříkem. Síťovitou strukturu a jemné vybarvení dokonale doplníte například světlé a přirozeně zařízené apartmány a okamžitě dodáte svým pokojům mimořádně svěží a moderní dojem. Aby bylo možné trvale zachovat jasné barevné nuance této průsvitné Plisé, při výrobě se používají pouze vlákna s vysokou až velmi vysokou světlostálostí.

To zaručuje dlouhodobou intenzitu barvy bez vyblednutí ani po mnoha letech přímého slunečního záření. Jako všechny Plisé žaluzie, tato okenní dekorace je vyráběna také na míru a díky osvědčené prémiové technologii je ideálně předurčena pro snadný a dlouhodobý provoz.

Mimochodem, pokud jde o řadu možností instalace, nedochází k žádným kompromisům. Nabízíme správnou instalační sadu pro každý typ okna a všechny požadavky na upevnění. Náš zákaznický servis vám rád poradí se všemi druhy otázek.

Průsvitné tyrkysově modré Plisé

Modré zatemňovací Plisé

Díky své teplé, tmavě modré barvě je Plisé Blackout uklidňujícím a mimořádně atraktivním poutačem ve vaší domácnosti. Díky vysoce kvalitnímu zpracování a jeho různorodým funkcím lze tuto ochranu proti slunci použít různými způsoby. V ložnici pro dokonalé zatemnění, v kanceláři jako ochrana soukromí a proti oslnění díky bílému povlaku Perlex na zadní straně, je vždy dokonalou tepelnou ochranou.

Okno si můžete ozdobit tmavě modrým zatemňovacím Plisé stylově zařízené s celou řadou funkcí. Plisé lze perfektně použít v ložnicích a dětských pokojích, pokud oceníte velmi dobré zatemnění anebo vynikající tepelnou ochranu.

Bílá zadní strana Plisé žaluzie činí látku zcela neprůhlednou a odráží až 83 procent dopadajícího slunečního světla. To udržuje teplo velmi dobře, a v horkých dnech se znatelně zlepšuje klima v místnosti. Tato látka je také dobrou volbou pro použití v kancelářích, protože nabízí dokonalou ochranu soukromí a zároveň zajišťuje, že na monitorech nedochází k rušivým odrazům světla, které ztěžují práci a unavují oči.

Toto Plisé můžete dokonce použít v koupelnách a kuchyních, protože je zcela necitlivé na vodu a vodní páry. Povrch látky jde snadno vyčistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Plisovanou roletu lze také úplně umýt v teplé vodě, pokud je silně znečištěná.

Modré zatemňovací Plisé

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top