Home » Žaluzie » Plisé žaluzie » Fialové

Fialové Plisé

Fialová jako dekorativní barva byla dlouho zapomenuta. V tuto chvíli jsou však bobulovité tóny ve všech svých odstínech opět velmi v čele povědomí o trendech – také s Plisé. Nerozlišujeme mezi lila a fialovou, ale spíše s jistotou zahrnujeme do této kategorie fialovou, purpurovou a růžovou.

Fialová je obecně považována za barvu kreativity, inspirace a duchovní síly. Znamená vnitřní klid a spokojenost a podporuje duševní rovnováhu a odhodlání. Zejména v kombinaci s bílou a béžovou jsou krásné kontrasty s poměrně namodralými tóny.

Čím silnější je tón červené, tím je pravděpodobnější, že bude kombinován s tmavými barvami. Vzory se zlatem nebo bronzem volitelně vytvářejí bohatou a slavnostní atmosféru.

Navzdory svému silnému charismatu není fialové žaluzie Plisé stimulující, ale spíše uklidňující, a proto je ideální pro použití v ložnici.

Fialové Plisé jsou díky mnoha různým vlastnostem vhodné pro použití v každé místnosti.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Polo průhledné fialové Plisé

Látkové Plisé žaluzie svým jemně vzorovaným bobulovitým tónem vypadá svěže, vesele a v žádném případě není zdrženlivá! Tato okenní dekorace se vyznačuje jasnou, krásnou barvou a zajímavou strukturou vazby.

Látka je polo průhledná, a stále umožňuje dostatek jasu do místností a vytváří nádhernou světelnou atmosféru. Fialové Plisé je vhodné do vlhkých místností, omyvatelné a slouží jako spolehlivá ochrana proti oslnění v místnostech orientovaných na sever.

Plisé žaluzie ve fialové barvě dodá vašim interiérům mladistvý moderní styl v každém okamžiku. Tato trendy ochrana soukromí má obzvláště extravagantní strukturu vazby, která je na první pohled přesvědčivá. Jemný vzor ve tvaru kosočtverce je vytvořen pravidelnou vazbou s jemnějšími a hustěji tkanými částmi.

Výsledkem je hmatatelný jemný vzor, který při bližším pohledu zanechá velmi zajímavé dojmy. Látka je polo průhledná a spolehlivě chrání vaše soukromí. Fialové barvy jsou v interiérovém designu oblíbené již několik let a lze je úžasně kombinovat.

Například v kombinaci s bílou vytvářejí úžasnou svítivost, v přímé kombinaci s béžovou se mohou jevit jako velmi ušlechtilé a mimořádně exkluzivní. Tato Plisé velmi dobře udržuje denní světlo a slouží také jako ochrana před oslněním v kanceláři a pracovních místnostech. Mezi další výhody patří velmi dobrá světlostálost, prokázaná vhodnost pro mokré místnosti pro kuchyně, koupelny a také zimní zahrady a možnosti snadného čištění.

Výsledek? Zářivě krásná okenní dekorace vyrobená na milimetr s montážní sadou podle vašeho výběru.

Polo průhledné fialové Plisé

Blackout zatemňovací fialové Plisé

Trochu diva mezi dekoracemi oken je zatemňovací Plisé Blackout s mírně třpytivým lila odstínem s nádechem bordeauxských červených akcentů. Ideální například pro puristický styl. Zároveň s ním můžete dokonale zatemnit svoji ložnici. Zahrnuje také účinnou ochranu soukromí.

Plisé Blackout nám působivě ukazuje mnoho aspektů barvy Bordeaux. S odstíny fialové a červené je výsledkem jedinečný odstín, který upoutá pozornost každého.

Protože tato Plisé vždy přitahuje pozornost, ať už v kombinaci s bílým nábytkem nebo jako doplněk interiéru ve stylu vintage. A jeho rozsah funkcí je také působivý. Neprůhledná látka Plisé nepropouští jediný paprsek světla. Ideální pro zatemnění místností, jako je ložnice.

Tato žaluzie Plisé je tedy více než efektivní, pokud jde o ochranu před sluncem. A tam, kde není slunce, nemůže být ani teplo. Pohledy zvenčí také nemají šanci, stejně jako nepříjemné efekty oslnění nemohou narušit útulné hodiny u televize nebo koncentrovaný pracovní den. Čištění fialové Plisé lze snadno provést vlhkým hadříkem nebo houbičkou a vlažnou vodou.

Blackout zatemňovací fialové Plisé

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top