Žaluzie Praha 5

Od úsvitu do západu v jeden den, zastíníte každou místnost dle vašich potřeb. Žaluzie Praha nabízí vnitřní sluneční ochranu pro vaše okna. Ve srovnání s běžnými žaluziemi pro kutily, mají hliníkové žaluzie na míru absolutní výhodu kvality.

Odolné a robustní, přinášejí každý den radost ze zastínění pokojů. U žaluzií lze plynule regulovat dopad světla, a to buď klasickým způsobem tahem rukou nebo pohodlně s bočním řetízkem.

Díky nastavitelným lamelám poskytují stín nebo světlo bez oslnění. Můžete nechat zaplavit světlo do místnosti a mít krásný výhled do zahrady. Klasické horizontální žaluzie se perfektně hodí do jakéhokoli prostředí. Vytvářejí správné světelné podmínky a individuální náladu v každé místnosti.

Žaluzie v Praze si můžete prohlédnout na vlastní oči, a vyzkoušet si jejich perfektní ovládání.

Naše žaluzie jsou vyráběny na míru a jsou vyráběny podle vašich přání na milimetr. Kromě široké škály barevných vzorků máme na výběr mezi různými šířkami lamel. K dispozici jsou žaluzie s lamelami 16, 25, 35 a 50 mm u dřevěných dokonce 70 mm.

Náš TIP: vnitřní žaluzie, látkové žaluzie, žaluzie plisé, venkovní žaluzie.

Přijďte se na žaluzie v Praze 5 podívat na naší vzorkovnu, kde uvidíte možnosti ovládání žaluzií, které mohou být na baterie, elektrické na dálkové ovládání, nebo klasické řetízkové ovládání.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výška až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top