Home » Žaluzie » Vnitřní žaluzie » Žaluzie Praha

Žaluzie Praha 5

Od úsvitu do západu v jeden den, zastíníte každou místnost dle vašich potřeb. Žaluzie Praha nabízí vnitřní sluneční ochranu pro vaše okna. Ve srovnání s běžnými žaluziemi pro kutily, mají hliníkové žaluzie na míru absolutní výhodu kvality.

Odolné a robustní, přinášejí každý den radost ze zastínění pokojů. U žaluzií lze plynule regulovat dopad světla, a to buď klasickým způsobem tahem rukou nebo pohodlně s bočním řetízkem.

Díky nastavitelným lamelám poskytují stín nebo světlo bez oslnění. Můžete nechat zaplavit světlo do místnosti a mít krásný výhled do zahrady. Klasické horizontální žaluzie se perfektně hodí do jakéhokoli prostředí. Vytvářejí správné světelné podmínky a individuální náladu v každé místnosti.

Žaluzie v Praze si můžete prohlédnout na vlastní oči, a vyzkoušet si jejich perfektní ovládání.

Naše žaluzie jsou vyráběny na míru a jsou vyráběny podle vašich přání na milimetr. Kromě široké škály barevných vzorků máme na výběr mezi různými šířkami lamel. K dispozici jsou žaluzie s lamelami 16, 25, 35 a 50 mm u dřevěných dokonce 70 mm.

Náš TIP: vnitřní žaluzie, látkové žaluzie, žaluzie plisé, venkovní žaluzie.

Přijďte se na žaluzie v Praze 5 podívat na naší vzorkovnu, kde uvidíte možnosti ovládání žaluzií, které mohou být na baterie, elektrické na dálkové ovládání, nebo klasické řetízkové ovládání.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště