Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Žaluzie Praha 5

Žaluzie Praha 5

Od úsvitu do západu v jeden den, zastíníte každou místnost dle vašich potřeb. Žaluzie Praha nabízí vnitřní sluneční ochranu pro vaše okna. Ve srovnání s běžnými žaluziemi pro kutily, mají hliníkové žaluzie na míru absolutní výhodu kvality.

Odolné a robustní, přinášejí každý den radost ze zastínění pokojů. U žaluzií lze plynule regulovat dopad světla, a to buď klasickým způsobem tahem rukou nebo pohodlně s bočním řetízkem.

Díky nastavitelným lamelám poskytují stín nebo světlo bez oslnění. Můžete nechat zaplavit světlo do místnosti a mít krásný výhled do zahrady. Klasické horizontální žaluzie se perfektně hodí do jakéhokoli prostředí. Vytvářejí správné světelné podmínky a individuální náladu v každé místnosti.

Žaluzie v Praze si můžete prohlédnout na vlastní oči, a vyzkoušet si jejich perfektní ovládání.

Naše žaluzie jsou vyráběny na míru a jsou vyráběny podle vašich přání na milimetr. Kromě široké škály barevných vzorků máme na výběr mezi různými šířkami lamel. K dispozici jsou žaluzie s lamelami 16, 25, 35 a 50 mm u dřevěných dokonce 70 mm.

Náš TIP: vnitřní žaluzie, látkové žaluzie, žaluzie plisé, venkovní žaluzie.

Přijďte se na žaluzie v Praze 5 podívat na naší vzorkovnu, kde uvidíte možnosti ovládání žaluzií, které mohou být na baterie, elektrické na dálkové ovládání, nebo klasické řetízkové ovládání.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.