Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Designové závěsné žaluzie

Designové závěsné žaluzie

Na rozdíl od rolet nebo skládacích rolet, které se skládají z kontinuální tkaniny, mají designové závěsné žaluzie lamely. Ty lze upravit pomocí přesného úhlu pomocí tyče nebo šňůry, takže můžete přesně definovat dopad světla v místnosti pomocí žaluzií.

Dalším pozitivním efektem je to, že v místnosti lze tímto způsobem vytvořit velmi odlišné světelné nálady, které můžete úžasně integrovat do existujícího životního stylu.

Kromě přitažlivého vzhledu má toto stínění také praktické výhody. Díky dokonalé souhře světla a stínu můžete upravit úroveň jasu v místnosti, abyste mohli nerušeně pracovat i v horkých slunečních dnech.

Existují různé mechanismy pro otevírání a zavírání designových žaluzií. Je to možné pomocí tažné šňůry, řetízku nebo kliky.

V neposlední řadě jsou také k dispozici modely s elektrickým motorem včetně dálkového ovládání. Elektrické závěsné žaluzie jsou samozřejmě nejvhodnějším řešením. To určitě víte.

Udělali jste si pohodlí na gauči a necítíte sebemenší touhu vstát, abyste ovládali žaluzie. S dálkovým ovládáním můžete snadno ovládat žaluzie z pohovky, nebo odkudkoliv.

Existují také různé možnosti obsluhy lamel. Buď je otočte pomocí otočné lišty, která je obvykle vyrobena z kovu nebo plastu, nebo řetízkem, nebo je upravte pomocí šňůry.

Úhel náklonu lamel lze nejpřesněji nastavit dle vaší potřeby.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště