Designové závěsné žaluzie

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Designové závěsné žaluzie

Na rozdíl od rolet nebo skládacích rolet, které se skládají z kontinuální tkaniny, mají designové závěsné žaluzie lamely. Ty lze upravit pomocí přesného úhlu pomocí tyče nebo šňůry, takže můžete přesně definovat dopad světla v místnosti pomocí žaluzií.

Dalším pozitivním efektem je to, že v místnosti lze tímto způsobem vytvořit velmi odlišné světelné nálady, které můžete úžasně integrovat do existujícího životního stylu.

Kromě přitažlivého vzhledu má toto stínění také praktické výhody. Díky dokonalé souhře světla a stínu můžete upravit úroveň jasu v místnosti, abyste mohli nerušeně pracovat i v horkých slunečních dnech.

Existují různé mechanismy pro otevírání a zavírání designových žaluzií. Je to možné pomocí tažné šňůry, řetízku nebo kliky.

V neposlední řadě jsou také k dispozici modely s elektrickým motorem včetně dálkového ovládání. Elektrické závěsné žaluzie jsou samozřejmě nejvhodnějším řešením. To určitě víte.

Udělali jste si pohodlí na gauči a necítíte sebemenší touhu vstát, abyste ovládali žaluzie. S dálkovým ovládáním můžete snadno ovládat žaluzie z pohovky, nebo odkudkoliv.

Existují také různé možnosti obsluhy lamel. Buď je otočte pomocí otočné lišty, která je obvykle vyrobena z kovu nebo plastu, nebo řetízkem, nebo je upravte pomocí šňůry.

Úhel náklonu lamel lze nejpřesněji nastavit dle vaší potřeby.

737 739 714 – pojďte nasát inspiraci do naší vzorkovny v Praze