Průhledné rolety

Home » Rolety » Průhledné rolety

Průhledné rolety na naší vzorkovně

Průhledné rolety udělají dojem dokonalým vzhledem a důrazem na detail. Kvalitní materiály chrání před světelným a teplotním přechodem.

Volně zavěšená roleta nabízí jednoduchou, invazivní sestavu, která zajišťuje stabilitu, plynulé nastavení a vysokou úroveň bezpečnosti.

Tmavé látky, v kombinaci s perfektně sladěnou velikostí je skvělým řešením pro vaše dokonalé bydlení. Hlavní výhodou volně zavěšených rolet je to, že jsou vyrobeny na míru.

Jsou dokonalým řešením pro okna, pro terasy nebo do pergoly, kde v určitém času dne, je sluneční záře příliš velké, a je těžké je zvládnout! Látka použitá v roletách, zajišťuje plnou ochranu proti pronikání tepla a slunečnímu záření, ale váš výhled ven je zachován.

Přes průsvitné rolety není úplně vidět skrz do vnitřní části interiéru nebo terasy. Roleta je navržená tak, aby poskytovala maximální ochranu před UV zářením, a zároveň aby umožnila průchod světla. Není však možné vidět zvenčí přímo skrze látku rolet, takže si můžete být jisti, že při zavřených roletách bude zachováno vaše naprosté soukromí.

Tmavě zbarvená roleta poskytuje průhlednější výhled ven. Světlejší poskytuje větší soukromí.

Průhledná roleta se skládá ze specifického PVC potahu. Jsou tkané tak, aby umožňovali pronikání světla a absorpci tepla. Snižují přenos tepla okny tím, že snižují zisk slunečního tepla v místnosti a blokují škodlivé UV záření.

737 739 714 – pojďte si je prohlédnout – vzorkovna Praha

Stahovací rolety na pergolu

Až do šíře 5000 mm v boxu, který je extrudovaný. Samonosné rolety na pergolu nabízíme pod obchodním názvem screenové rolety, které jsou velmi žádané do nepříznivých podmínek. Jejich montáž je poměrně složitější, proto doporučujeme konzultaci s námi.

Prohlédnout si je můžete u nás v Praze na naší vzorkovně.

Další doporučené typy stínění : plisé rolety, rolety na míru, zatemňovací rolety, římské rolety