Plisé zastíní a doladí vaší zimní zahradu

Home » Vnitřní stínění » Stínění zimních zahrad » Stínění zimní zahrady Plisé

Elegantní a snadno polohovatelné stínění

Přemýšlíte, čím zastínit vaší zimní zahradu, aby prostředí zůstalo elegantní a pohodové? Vyzkoušejte žaluzii Plisé, harmonikově skládanou látku, která nabízí široké množství designových variant. Můžete si vybrat stupeň zastínění od těch nejprůhlednějších až po plně zatemňující látky, v barvách, které nejlépe ladí vaší zimní zahradě.

Žaluzii posouváte nahoru i dolů

Výhodou těchto žaluzií je, že se dají polohovat na více způsobů. Stáhnout shora, zespodu a libovolně tak měnit intenzitu světla. Vyrábí se až v 600 různě barevných variantách, od elegantních jednobarevných až po vzorované, potištěné látky. Kromě stínící funkce při prudkém slunci oceníte i zachytávání horka, díky čemuž se vaše zimní zahrada nebude přehřívat.

Pro velké prosklené plochy můžete použít variantu Maxi Plisé, která má větší sklady, o tloušťce 32 nebo 42 mm. Montují se před okno, skryjí tedy i okenní rám.

Jak se ovládají?

Žaluzie Plisé německého výrobce Erfal lze ovládat šňůrou či plastovým nebo hlinkovým madlem, do větších ploch je pohodlnější vsadit na motorické ovládání s dálkovým ovladačem – zvlášť do prostorných zimních zahrad.

Plisé jsou stabilní, odolné vůči špíně a mechanickému poškození, a pokud se přeci jen zapráší, stačí je lehce přejet vysavačem. Minimální údržba a skvělé stínící vlastnosti z žaluzií Plisé dělají špičkovou interiérovou stínící techniku.

plise v zimni zahrade
plise v zimni zahrade 2

Potřebujete poradit? Napište nám