Home » Rolety » Plisé do ložnice

Plisé do ložnice

V ložnici se nabízejí speciální varianty stínění, které májí dvojité výhody. Plisé do ložnice nabízí ochranu před světlem, aby místnost byla v noci chráněna před měsíčním nebo lucernovým světlem z ulice.

Plisé od MHZ může plnit obě funkce.

K tomu je ideální zatemňovací Plisé. U téměř zatemňující varianty se dopad světla zvenčí téměř úplně odráží, téměř žádné sluneční paprsky ani světelné zdroje nepropouštějí.

Světelný zdroj zevnitř, když je zapnuto vnitřní osvětlení v místnosti, je také téměř úplně pohlceno, takže je zaručeno soukromí.

Určete, jak silné by mělo být stínění proti světelných paprsků, výběrem vhodného stupně průhlednosti při výběru látek.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Možná byste chtěli použít průhledné Plisé na okno vaší ložnice ve dne a tmavší v noci? To je také možné! U dvojité Plisé máte možnost kombinovat dvě skládané látky najednou. Obě látky lze zcela přetáhnout přes okno. To znamená, že jste obzvláště flexibilní!

šedé plisé v ložnici

Plisé zaručí perfektní design v ložnici

Zejména v ložnici je kromě funkčního využití třeba vzít v úvahu také designový aspekt při výběru Plisé. Zde je obzvláště důležité věnovat pozornost správné dekoraci.

Při nákupu Plisé byste jste se proto měli ujistit, že Plisé ladí s ostatními dekoracemi místností, a zejména zvolit barvy, které působí uvolňující se nebo romanticky.

Relaxace, odpočinku a pohodlí lze dosáhnout v ložnici tím, že se vyhnete příliš mnoha různým barvám. Proto byste měli vybrat Plisé barvu s dominantní barvou místnosti.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top