Kolik stojí rolety do oken

Home » Poradna » Kolik stojí rolety do oken

Dobře padnoucí rolety do oken jsou funkční a estetickou ozdobou oken v jakémkoli stylu. Moderní vnitřní rolety chrání před sluncem a poskytují tepelný komfort a soukromí členům domácnosti. V ceníku jsou uvedeny špičkové produkty, které si naši zákazníci vybírají nejčastěji. Patří mezi ně volně visící nebo kazetové vnitřní látkové rolety, praktické a funkční rolety den a noc, které jsou navíc dostupné ve dvou provedeních, a také plisé a římské rolety, které jsou rok od roku oblíbenější. Vnitřní rolety jsou dostupné v mnoha barvách a vzorech. Volbou zatemňovacích látek na rolety v ložnici zajistíme pohodlný spánek a odpočinek, poloprůhledné lehké materiály zase rozptýlí ostré sluneční paprsky a umožní relaxaci v obývacím pokoji. Pojďme se podívat kolik stojí rolety do oken:


Kolik stojí rolety do oken

Látkové rolety

Nejoblíbenějším typem rolet jsou bezesporu látkové rolety. Široký výběr látek a atraktivní cena jsou obrovskými přednostmi tohoto řešení. Volně zavěšené látkové rolety, tzv mini, se montují neinvazivně k rámu okna pomocí háčků, tím neztrácíme záruku na okna. Mini rolety se skládají z rolety, barevné látky, zátěžové trubky a mechanismu, který umožňuje ovládání rolety.

Druhým typem jsou látkové rolety s kazetou a lišty. Díky použití kazety je materiál rolety chráněn proti prachu a nečistotám a navíc minimalizací doby působení UV záření si látka dlouhodobě zachovává původní barvu. Navíc díky použití lišt materiál dokonale přilne k rámu okna, i když je okno otevřené.

Látková roleta 1200 x 1400 mm – cena od 1 173,- Kč bez DPH

Rolety den a noc

jsou řešením oceňovaným zákazníky. Tento typ rolet vděčí za svůj název dvěma vrstvám látky, skládající se ze dvou střídajících se průhledných a zatemňovacích pásků, které umožňují regulovat množství světla pronikajícího do interiéru při pohybu rolet. Jsou perfektní pro zařizování obývacích pokojů, ložnic a dětských pokojů. Rolety den a noc lze neinvazivně namontovat na rám okna, bez nutnosti vrtání otvorů. Rolety jsou k dispozici ve volně zavěšené verzi, lze je také dodatečně vybavit kazetou a lištami.

Roleta den a noc 650 x 1400 mm – cena od 2 934,- Kč bez DPH

Plisé rolety

jsou bezesporu moderní a elegantní pro zastínění oken. Plisé rolety mají harmonikový tvar, který se táhne přes celou plochu okna. Přiměřené množství slunečního záření vstupujícího do interiéru můžeme ovládat vytažením záhybu nahoru nebo dolů. Obrovskou výhodou použití plisé jako okenního stínění je možnost instalace na okna neobvyklých tvarů. Plisé se skvěle hodí do moderních zařízení obývacího pokoje, ložnice i kuchyně.

Plisé roleta 400 x 2000 mm – cena od 1 099,- Kč bez DPH

Římské rolety

Pokud hledáte řešení, které skvěle ochrání před slunečním zářením a skvěle doplní design interiéru, vyplatí se pořídit římské rolety. Rolety jsou vyrobené z vysoce kvalitních látek vytvářejí po srolování estetické záhyby. Římské rolety lze použít jako alternativu k závěsům nebo jako jejich doplněk. Velkou výhodou tohoto typu rolet je možnost sejmout látku a vyprat ji, čímž si udrží dobrý vzhled po mnoho let. Námi nabízené římské rolety jsou extrémně odolné a perfektně se hodí do interiérů zařízených v klasickém, skandinávském, okouzlujícím a mnoha dalších stylech.

Římská roleta 1200 x 1400 mm – cena od 3 629,- Kč bez DPH


Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top