Lista here!

Kolik stojí rolety den a noc

Home » Poradna » Kolik stojí rolety den a noc

Kolik stojí rolety pro den a noc bude záviset na zřejmých faktorech, jako je velikost okna, kvalita rolety, výběr látek a možnost ovládání pomocí řetízku nebo elektricky, které by se vám také mohlo líbit.

Ceny našich rolet den a noc začínají na částce 2003,- Kč až po 30 000,- Kč za velkou roletu z naší nejprestižnější řady.

Tento blogový příspěvek je navržen tak, aby poskytl obecný průvodce cenou rolet den a noc ve srovnání s jinými typy rolet a vysvětlil trochu více o tom, co se obecně týká určování cen rolet den a noc.

Co určuje cenu rolety den a noc?

Pokud jde o to, co jde do diktování ceny rolety den a noc, do hry vstupují všechny stejné faktory jako u jiných typů rolet.

Kvalita samotné látky a použití kazety, mechanismu a ovládacích prvků může způsobit značné rozdíly v ceně jedné rolety.

Jsou hotové rolety pro den a noc levnější než rolety den a noc na míru?

Chyták! Pokud jde o to, kde koupit rolety pro den a noc, mnoho prodejců hotových rolet ještě nenapadlo; nebo možná spíše neumí přijít na to, jak vyrobit hotové rolety den a noc, které lze doma přizpůsobit na míru.

Vzhledem k povaze jejich látce a kontrastním texturám má zastřižení rolety den a noc vysokou až jistou míru jistoty, že se strašlivě/draze pokazí.

I když potom najdete někoho, kdo nabízí k prodeji hotové rolety den a noc, důrazně vám doporučujeme vyhýbat se tomu, pokud nejsou k dispozici v přesné velikosti, kterou již potřebujete, a nepotřebujete rolety zkracovat, aby se váš dobře vešly na okna.

Dokonce i poměrně levné rolety den a noc na prodej budou v mnoha případech stále vyráběny na míru, což je vždy o něco dražší, pokud jde o počáteční náklady než rolety hotové předem v sériové výrobě.

Jsou rolety den a noc drahé ve srovnání s roletami?

Funkčně nejbližším příbuzným rolety den a noc nebo rolety zebry je klasická roleta, i když rolety den a noc umí více pohybů.

Jedním z hlavních faktorů, které určují cenu rolet den a noc, pokud jde o jejich srovnání s jinými roletami, je množství látky použité při jejich výrobě. Rolety den a noc spotřebují dvakrát více látky než běžná roleta, protože látka jde jak na přední, tak na zadní stranu .

To znamená roleta den a noc bude téměř jistě dražší než klasická roleta. Ale za své peníze získáte přidanou flexibilitu a funkčnost, kterou rolety den a noc nabízejí, a zásadně super cool pruhovitost, která vedla k tomu, že se na prvním místě objevilo označení „zebra roleta“.

Jako příklad založený na srovnáních, jak je můžeme získat, pokud jde o kvalitu látky, cena rolety zebra za okno 120 cm x 120 cm z našeho sortimentu by byla 3 378,- Kč, zatímco klasická roleta by byla za cenu 1368,- Kč.

Ano; téměř dvojnásobné náklady na roletu den a noc v tomto konkrétním případě; ale mějte na paměti ještě jednou přidanou funkčnost a také skutečnost, že v obecném srovnání jsou rolety stejně nejlevnějším typem ze všech.


Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top