Kolik stojí žaluzie?

Home » Poradna » Kolik stojí žaluzie

Předokenní žaluzie jsou pracovitým, všestranným kouskem domácí dekorace. Poskytují každé místnosti soukromí a stín. Mohou vám dokonce pomoci ušetřit peníze. „Žaluzie, které rozptylují světlo bez výrazného tepla nebo oslnění, jsou elegantním řešením, které po úplném spuštění snižuje energetické ztráty na vytápění a chlazení až o 40 procent.

Náklady na nové žaluzie jsou v průměru na jedno okno okolo 1282,- Kč bez DPH. Ale samozřejmě můžete utratit méně nebo mnohem více, v závislosti na stylu, materiálu, stupni přizpůsobení a technologických funkcích.

Cena montáže žaluzií

V průměru stojí montáž jedné žaluzie od 250,- Kč za okno. Často platí, že čím více žaluzií jste nainstalovali najednou, tím nižší jsou náklady na jedno okno.

Existuje několik faktorů, které mohou ovlivnit náklady na instalaci. Například montáž motorizovaných žaluzií bude pravděpodobně vyžadovat profesionální provedení. Naproti tomu jednoduché ruční žaluzie lze obvykle zavěsit bez pomoci odborníka, vyžadují pouze držáky a šrouby.

„Rozhodnutí nainstalovat si vlastní žaluzie závisí na vaší kutilské odbornosti a složitosti žaluzií,“

„Pokud jste si jisti svými kutilskými schopnostmi a žaluzie, které jste si vybrali, jsou přiměřeně jednoduché, možná si je budete moci nainstalovat svépomocí. Na druhou stranu, pokud není vaše silná stránka kutilství nebo pokud jsou žaluzie složité, je vhodné vyhledat pomoc odborníka.“


Kolik stojí žaluzie

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top