Kolik stojí vertikální žaluzie?

Home » Poradna » Kolik stojí vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou dlouhodobě oblíbené žaluzie – zejména pro velká okna, jako jsou francouzské dveře, celoplošná okna, posuvné dveře. Kolik tedy stojí vertikální žaluzie? Může záviset na řadě faktorů, mezi které patří: velikost, materiál a vlastnosti (jako je zatemnění, vodotěsnost atd.).

Faktory, které ovlivňují cenu vertikální žaluzie:

Začněme důvody, proč si vybrat vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie jsou součástí mnoha domácností a kanceláří již řadu let díky své univerzálnosti a vzhledu. Vzhledem ke své schopnosti ovládat světlo byly ideální volbou do místností, které vyžadují více soukromí nebo do místností se silnou expozicí světla. Ačkoli vertikální žaluzie lze namontovat na většinu stylů oken, obvykle se používají pro větší okna, kde je ovládání prvořadé, jako jsou francouzské a posuvné dveře.

Různé velikosti vertikálních žaluzií

Nabízíme službu na míru, která vám umožní vyrobit žaluzii na míru a zajistit, aby byla vhodná pro vaše okno. Jak již bylo řečeno výše, vertikální žaluzie vypadají skvěle v každé místnosti, to znamená, že je můžete aplikovat na malé okno v ložnici, až po větší celoplošné okno a také posuvné/francouzské dveře.

Náklady na vertikální žaluzie samozřejmě závisí na velikosti okna, ve kterém chcete ovládat světlo. Naše žaluzie základní úrovně, jako je svislá žaluzie cena od 1250,- Kč 1000 mm x 1000 mm.

Cena vertikálních žaluzií

Tak tady to máte. Cena vertikální žaluzie závisí na řadě faktorů, zejména na velikosti (spád a šířka), barvě, materiálu a vlastnostech. Všechny ceny se liší, protože jsou šité na míru..

U vertikálních žaluzií jsou na výběr další možnosti, jako je vaše možnost montáže, styl držáku (horní nebo čelní fix), možnost stahování lamel (střed, pravá, levá nebo dělená) a typ ovládání (pravá nebo levá). Ještě lepší je, že nemají žádný vliv na cenu vaší vertikální žaluzie!

Kolik stojí vertikální žaluzie

Často se ptáte

Kolik stojí roleta do okna?

Vnitřní roleta do okna se dá pořídit od 990,- Kč bez DPH. Jedná se o základní roletu na pružinu. Cena záleží na provedení a výběru vhodné rolety.

Jak prát vertikální žaluzie?

Na vertikální žaluzie se sice hromadí méně prachu než na horizontální žaluzie, ale i tak se časem zašpiní a je třeba je občas čistit. Pravidelná údržba pomáhá chránit vaše žaluzie, ale také můžete skvrny či stopy vyčistit mýdlovou vodou. Pokud máte plastové nebo látkové, můžete je sejmout a namočit do vody, abyste je hloubkově vyčistili. Některé žaluzie lze dokonce prát v pračce. Během chvilky budete mít žaluzie, které vypadají jako nové!

Jak správně umýt žaluzie?

Pokud plánujete své žaluzie umýt, nejprve je důkladně vysajte, abyste odstranili co nejvíce nečistot. Naplňte vanu nebo velký mycí dřez teplou vodou a několika kapkami jemného saponátu . Ponořte žaluzie do pěnové vody. Nechte žaluzie sedět ve vodě asi hodinu, abyste pomohli uvolnit více nečistot. Opláchněte žaluzie čistou teplou vodou a vyjměte je z vany.

Jak čistit vnitřní žaluzie?

Záleží jaké jste si pořídili. Látkové žaluzie můžete přejet lehce vysavačem. Na horizontální žaluzie můžete použít speciální kartáč.

Jak změřit vnitřní žaluzie?

Pokud jste se rozhodli pro vnitřní žaluzie v provedení horizontální, tak vám stačí změřit šířka a výška skla. Na šířku můžete odečíst 2 mm. Záleží na provedení krycích lišt vaše okna.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top