Home » Rolety » Látkové rolety » Černé látkové rolety

Černé látkové rolety

Některé lidi zajímají černé látkové rolety. Nezdá se vám to pochmurné? Vůbec ne, zde je jasná odpověď! Vždy záleží na tom, jak navrhujete místnost a kde a jak prezentujete černou látkovou roletu.

Například v klasické černobílé variantě, která při správném použití zajistí v obývacím prostoru důkladně elegantní prostředí. Mimochodem, ve Feng Shui se tato kombinace považuje za štěstí, protože znamená rovnováhu, která podle učení ovlivňuje také lidi a životní situace.

Kromě toho lze černou látkovou roletu také skvěle kombinovat se styly vybavení, jako je design s mnoha kovovými předměty, puristický styl, vintage nebo shabby chic.

A samozřejmě vám naše černé látkové rolety nabízejí mnoho praktických doplňkových funkcí, jako je ochrana před oslnění od slunce, ochrana soukromí, ochrana před teplem, nebo vhodnost do vlhké místnosti pro kuchyň a koupelnu. Spolehněte se na elegantní černé stylistické zařízení ve vašem obývacím pokoji.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

zatemňovací černá látková roleta

Zatemňovací černá látková roleta

Látková roleta Blackout je dodávána v elegantním černém provedení. Klidně vypadající všestranný model harmonicky zapadá do jakékoli situace v místnosti a zaujme svým puristickým a jasným designem.

Látka je velmi funkční. Nabízí nejen optimální soukromí a ochranu před sluncem, ale lze ji také použít k úplnému zatemnění místností před sluncem a denním světlem.

poloprůsvitná černá látková roleta

Poloprůsvitná černá látková roleta

Hledáte černé okenní dekorace s komfortem a funkcemi? Černá látková roleta poloprůsvitná je jedním z modelů s nejvyšší úrovní vybavení! Tato pozoruhodná ochrana proti slunci má pro vás připraveno sedm funkcí.

Ztmavení, oslnění, zastavení tepla a chladu, ochrana soukromí, snížení nákladů na vytápění a vhodnost pro vlhké místnosti.

průsvitná černá látková roleta

Průsvitná černá látková roleta

Průhledná černá látková roleta Nathan je dodávána v temné noční černé barvě. Model je vhodný pro téměř úplné prosvícení denním světlem do místnosti, takže není vhodná pro ložnice nebo konferenční místnosti.

Odolný materiál je zcela průhledný a chrání před UV zářením. Ochraňuje tím zařízení v interiéru.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top