Lista here!

Vnitřní žaluzie antracit

Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Žaluzie na míru » Luxusní antracitové žaluzie

Vaše okna hrají obrovskou roli při zajišťování přitažlivosti vašeho domova, a antracitová šedá okna PVC se stávají při výběru pro mnoho současných nových sestav.

Trend směrem k antracitovým oknům a terasovým dveřím je rozhodně tady, a proto jsme představili zcela novou řadu vnitřních žaluzií a doplňků, které doplňují tyto stylové rámy.

Vnitřní antracitové žaluzie do oken jsou ideálním partner pro šedá a antracitová okna. Nejsou třeba žádné šňůry ani řetízky. Vaše nové žaluzie jsou ovládány diskrétním jazýčkem (madlem) pro zcela racionální vzhled.

Můžete si vybrat kteroukoli z našich plisovaných žaluzií nebo žaluzií, které budou pohodlně sedět v antracitovém rámu.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 500 cm, výška až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

žaluzie antracit

Se stovkami nádherných odstínů a speciálních povrchových úprav si můžete vybírat, a můžete tak ke svým oknům s úžasnými funkcemi přidat dokonalý dotek.

Mnoho majitelů domů vybírá tmavě šedé a černé hliníkové rámy oken pro své vlastnosti a rozšíření domů. Tyto moderní rámy mají tenký profil, který dává oknům elegantní a čistý vzhled.

Jsou také odolné a snadno se udržují, takže jsou oblíbenou alternativou k tradičním dřevěným rámům.

Pro dokonalou povrchovou úpravu pro vaše hliníková okna jsou nyní naše Plisované antracitové žaluzie k dispozici s antracitovými díly a komponenty, které hladce splývají s vašimi rámy.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top