Luxusní antracitové žaluzie

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Luxusní antracitové žaluzie

Vaše okna hrají obrovskou roli při zajišťování přitažlivosti vašeho domova, a antracitová šedá okna PVC se stávají při výběru pro mnoho současných nových sestav.

Trend směrem k antracitovým oknům a terasovým dveřím je rozhodně tady, a proto jsme představili zcela novou řadu vnitřních žaluzií a doplňků, které doplňují tyto stylové rámy.

Luxusní antracitové žaluzie do interiéru jsou ideálním partner pro šedá a antracitová okna. Nejsou třeba žádné šňůry ani řetízky. Vaše nové žaluzie jsou ovládány diskrétním jazýčkem (madlem) pro zcela racionální vzhled.

Můžete si vybrat kteroukoli z našich plisovaných žaluzií nebo žaluzií, které budou pohodlně sedět v antracitovém rámu.

Se stovkami nádherných odstínů a speciálních povrchových úprav si můžete vybírat, a můžete tak ke svým oknům s úžasnými funkcemi přidat dokonalý dotek.

Mnoho majitelů domů vybírá tmavě šedé a černé hliníkové rámy oken pro své vlastnosti a rozšíření domů. Tyto moderní rámy mají tenký profil, který dává oknům elegantní a čistý vzhled.

Jsou také odolné a snadno se udržují, takže jsou oblíbenou alternativou k tradičním dřevěným rámům.

Pro dokonalou povrchovou úpravu pro vaše hliníková okna jsou nyní naše Plisované antracitové žaluzie k dispozici s antracitovými díly a komponenty, které hladce splývají s vašimi rámy.

737 739 714 – nasajte inspiraci na naší vzorkovně v Praze Stodůlky

DOPORUČENÉ STÍNĚNÍ NA OKNA: okenní žaluzie, rolety den a noc, vnitřní rolety