Svislé rolety

Svislé rolety jsou typem okenního stínění, které vám poskytuje velkou svobodu ovládání. Poskytuje dostatečnou ochranu před sluncem a zaručuje nejvyšší kvalitu použitých látek. Zároveň jsou tyto rolety snadno použitelné a funkční z hlediska uspořádání. Budou dobře fungovat v kanceláři, doma a všude tam, kde jsou velká okna. Díky nim vytvoříte zajímavý a originální prostor.

Lišta, na kterou jsou svislé rolety připevněny, připomíná klasickou záclonovou tyč. Umožňuje instalaci na vodorovné i šikmé plochy. V kolejnici je vodítko s pohyblivými madly, na které jsou připevněny svislé látky.

Rolety efektivně zakryjí každý interiér. Otáčejí se o 180 stupňů kolem své osy, díky čemuž chrání místnosti před sluncem a nežádoucími pohledy zvenčí, aniž by zcela bránily výhledům ven z okna.

Svislou roletu lze v závislosti na zvoleném systému vysunout na libovolnou stranu. Pokud dáváte přednost neobvyklým řešením, mohou svislice fungovat jako dveře nebo dělicí stěna, tak lze rozdělit velký prostor na menší sektory. Toto řešení bude fungovat například v kanceláři, kde zaměstnanci potřebují samostatný a zajímavý pracovní prostor.

vertikální žaluzie na míru

Vertikální žaluzie

cena od 1250,- Kč

Max. šířka: 600 cm
Výška: do 320 cm

Oblíbené: Černé, Grafit, Bílé

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top