Home » Rolety » Stahovací rolety

Stahovací rolety

Stahovací rolety patří mezi velmi populární rolety do oken, které je možno ovládat na řetízek nebo motoristicky. V naší nabídce je velmi široký výběr.

Díky svým nekonečným možnostem, pokud jde o styl a funkčnost, jsou stahovací rolety do oken nejoblíbenějším stínícím produktem na světě.

Rolety jsou nejen perfektní v obývacím pokoji, ale také v ložnici, v koupelně a kuchyni. S našimi nekonečnými možnostmi výběru systémů a automatizace najdete perfektní řešení stahovacích rolet pro každou situaci.

  • stahování: řetízek, elektricky nebo na baterie
  • vyrábí se na míru
  • stahování rolet je možné přes chytrý telefon

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Rolety den a noc

Stahovací rolety den noc

Jsou vyrobeny ze dvou kusů látky, které mají střídavé pruhy. Jeden jednobarevný zatemňovací pruh je následovaný druhým průsvitným pruhem.

Když se pruhy na obou kusech látky spojí dohromady, získáte vzhled horizontálních rolet. Když jsou otevřené, propouští dostatek denního světla do místnosti.

Chcete-li zabránit vniknutí světla nebo mít více soukromí, jednoduše stáhnete tkaninu tak, aby plné barevné pruhy vyplňovaly celý prostor okna.

Tím zamezíte prostupu světla do místnosti. Stahovací rolety den a noc jsou nejprodávanější, co se týče moderního stínění na okna.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště