Lista here!

Stahovací rolety

Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » Stahovací rolety

Stahovací rolety patří mezi velmi populární rolety do oken, které je možno ovládat na řetízek nebo motoristicky. V naší nabídce je velmi široký výběr.

Díky svým nekonečným možnostem, pokud jde o styl a funkčnost, jsou stahovací rolety do oken nejoblíbenějším stínícím produktem na světě.

Látkové rolety jsou nejen perfektní v obývacím pokoji, ale také v ložnici, v koupelněkuchyni. S našimi nekonečnými možnostmi výběru systémů a automatizace najdete perfektní řešení stahovacích rolet pro každou situaci.

  • stahování: řetízek, elektricky nebo na baterie
  • vyrábí se na míru
  • stahování rolet je možné přes chytrý telefon

  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výška až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Rolety den a noc

Stahovací rolety den noc

Jsou vyrobeny ze dvou kusů látky, které mají střídavé pruhy. Jeden jednobarevný zatemňovací pruh je následovaný druhým průsvitným pruhem.

Když se pruhy na obou kusech látky spojí dohromady, získáte vzhled horizontálních rolet. Když jsou otevřené, propouští dostatek denního světla do místnosti.

Chcete-li zabránit vniknutí světla nebo mít více soukromí, jednoduše stáhnete tkaninu tak, aby plné barevné pruhy vyplňovaly celý prostor okna.

Tím zamezíte prostupu světla do místnosti. Stahovací rolety den a noc jsou nejprodávanější, co se týče moderního stínění na okna.

Hledáte stahovací rolety na pergolu?

Naše pergolové rolety jsou perfektní volbou pro doplnění vašeho venkovního prostoru. Poskytují nejen stín a pohodlí, ale také soukromí ve večerních hodinách při zábavě hostů.

Naše stahovací rolety na pergolu vyrábíme na míru. Jsou navrženy pro snadnou údržbu a zajišťují, že budete vybaveni k udržení rolet ve skvělém stavu. Chápeme, že každá zahrada je jedinečná a náš tým s vámi bude spolupracovat na výběru rolety na pergolu, která bude odpovídat vašemu domovu a životnímu stylu.

Při výběru pergolových rolet je třeba zvážit několik faktorů, jako je odolnost proti povětrnostním vlivům, životnost, styl a funkčnost.

stahovací rolety na pergolu

Rolety den a noc

Stahovací látkové rolety

Všechny látkové stahovací rolety mají stejný jednoduchý mechanismus a k rámu okna se připevňují pomocí dvou základních držáků a stahovací šňůry pro vytažení nebo spuštění rolety. Zatemňovací rolety poskytují vynikající řešení pro nežádoucí světlo pronikající do místnosti, zejména v letních měsících, kdy slunce brzy vychází a ruší váš spánek.

Látkové pružinové rolety pomáhají regulovat teplotu v místnosti, v létě udrží místnost chladnější a v zimě teplejší. Naše rolety také přicházejí ve všech možných vzorech, včetně pruhů.

Stahovací rolety do dveří?

Balkonové dveře mají mnoho výhod. Největší z nich propouští do místnosti hodně světla. Někdy se to však stává nevýhodou, a proto hledáme vhodné stahovací rolety do dveří.

Výběr stahovací rolety na balkon není snadný úkol. Nejdůležitější otázkou, na kterou je třeba dbát, je zachování maximální funkčnosti samotných dveří. To vám umožní je snadno otevřít a zavřít. Je důležité, aby se namontovaná roleta neposunula nebo nespadla. Vyplatí se myslet na přizpůsobení velikosti tak, aby se při otevírání balkonových dveří nezachytávaly rohy rolety o zeď.

Kromě toho je třeba věnovat pozornost také typu zvolené látky, její čistotě a způsobu montáže. Kromě toho stojí za to přemýšlet o inovativních řešeních, jako je například možnost nastavení stupně tmavosti interiéru.

roleta do dveří

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top