Home » Rolety » Rolety do kanceláře

Rolety do kanceláře

Zaměstnavatelé musí svým pracovníkům poskytnout příznivé pracovní prostředí. To vyžaduje spoustu starostí.

Rolety do kanceláře nabízejí barevné, kreativní zpestření administrativních prostor, kde se budete hned cítit lépe. Intenzitu světla do kanceláře vpouštíte dle své potřeby.

  • jednoduché ovládání: manuální nebo elektrické ( na baterie )
  • antistatické látky
  • jednoduchá údržba

Obzvláště jsou rolety vhodné, pokud pracujete celý den na počítači a slunce vám svítí do monitoru. Zastíněním kanceláře budete mít vhodné podmínku pro svoji práci, kterou můžete nerušeně vykonávat.

Okna v kanceláři můžete zcela nebo částečně zakrýt v závislosti na vašich potřebách. Roleta umožňuje soukromí a přizpůsobitelné ovládání průniku světla, které vpouštíte do místnosti.

Nejlepší věc na roletách v kancelářích je, že se snadno udržují. Na rozdíl od záclon nebo jiných ošetření je nemusíte odstraňovat kvůli čištění nebo mytí.

Místo toho lze použít k otření prachu vlhký a měkký hadřík. S novou technologií dnešních látek, toto ovšem není nutně zapotřebí. Látky jsou antistatické, tudíž se na nich prach tolik neusazuje.

Rolety den a noc

Rolety den a noc do stropu

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Látkové rolety den a noc jsou nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit kancelář. Montáž je možná na stěnu nebo do stropu.

Látkové rolety do kanceláře

Kromě luxusního vzhledu, jsou látkové rolety praktickým řešením pro malá nebo velká okna a dveře.

Mohou být vyrobeny z patentované látky zabraňující vzplanutí, z látek průsvitných, polo průsvitných nebo zatemňovacích.

Snadno se čistí a postarají se o to, aby odrazily přímý sluneční svit. Zároveň chrání váš interiér před poškozením ultrafialovými paprsky.

Též jsou energeticky účinné a navíc poskytují na oknech další vrstvu izolace proti nežádoucímu přehřívání interiéru, chladu nebo dokonce hluku.

látkové rolety bez vrtaní

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top