Rolety místo dveří

Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » Rolety místo dveří

Rolety místo pokojových dveří jsou řešením, které je stále častěji k vidění v mnoha domácnostech. Mnoho lidí hledá zdroje obliby této metody v metodách plánování dispozic bytů v moderní výstavbě.

Se samostatnou kuchyní se setkáváme stále méně často a nejčastějším řešením je tzv. kuchyňský kout, tedy kuchyně spojená s obývacím pokojem. Mnoho lidí dochází k závěru, že dobrým způsobem, jak tyto dva prostory symbolicky oddělit, je instalace rolet. Záležitost je mnohem jednodušší, když je kuchyň oddělena od obývacího pokoje barem nebo ostrůvkem.

Roleta místo dveří je také velmi dobrým řešením v situacích, kdy máme malé prostory – zejména úzké a malé místnosti. V takových případech jsou nejlepším řešením klasické rolety, které lze snadno připevnit na rám. Mnoho lidí se však rozhodne pro instalaci bambusových rolet, které lákají na velmi estetickou formu. Jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který účinně rozptyluje světlo přicházející zvenčí. To zajišťuje velmi přátelské a teplé vnitřní klima. Použít lze také textilní rolety – poměrně snadno udržují a lze je čistit vysavačem nebo vlhčenými ubrousky.

Použití rolet místo dveří je velmi praktickým řešením, které může mít i pozitivní dopad na design interiéru. Roleta instalovaná v místě dveří vypadá velmi originálně a má mnoho praktických funkcí.


vertikální žaluzie na míru

Vertikální žaluzie

cena od 1250,- Kč

Max. šířka: 600 cm
Výška: do 320 cm

Oblíbené: Černé, Grafit, Bílé

Látková roleta Bematech Pure

Látková roleta Bematech Pure

cena od 1 829,- Kč

max. šířka: 340 cm
výška: 100 – 380 cm

Látková roleta Leontina Pavon

Látková roleta Leontina Pavon

cena od 933,- Kč

šířka: 60 až 250 cm
výška: 80 – 250 cm

Látková roleta MHZ Rollo R 03

Látková roleta MHZ Rollo R 03

cena od 2 003,- Kč

max. šířka: 250 cm
výška: do 280 cm

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top