Kazetová markýza 6x3m

Home » Markýzy » Kazetové » Kazetová markýza 6x3m

Kazetová markýza 6x3m je ideálním řešením pro budovy, které jsou plně vystaveny náročným povětrnostním podmínkám, ale mají také krásné návrhy a povrchové úpravy. Je to jediný typ markýz, který poskytuje látce maximální ochranu.

Markýza s kazetou je uzavřený systém, kde jsou textilie a ramena uloženy v uzavřené kazetě. Tím je zajištěna úplná ochrana před větrem a silným deštěm, takže si užijete svoji markýzu po mnoho let.

Markýzy MHZ jsou konstruovány pomocí nejnovější technologie, která zaručuje jejich trvanlivost a vaši spokojenost. Kompaktní kazeta se vejde i na těžko přístupná místa a při zatažení markýzy je nenápadná. Navzdory svému malému rámu může tato markýza snadno pokrýt velké plochy a chránit vás před spalujícím sluncem nebo deštěm.

Kazetové markýzy jsou vyrobeny s velkou péčí, aby se zlepšil jakýkoli venkovní prostor. Jednotlivé prvky markýz můžete upravit tak, aby vytvořily jedinečný design, a aby váš nový slunečník vypadal elegantně otevřený i zavřený.

Abychom ještě více vyhověli vašim potřebám, vyrobíme vám elektricky ovládané markýzy, kde vám bude dodáno dálkové ovládání, pro ovládání z pohodlí vaší židle. 

Markýzy 6x3m jsou vhodné pro velké terasy a balkony.

kazetová markýza 6x3m