Červené látkové rolety

Home » Rolety do oken » Látkové rolety » Červené

S látkovou roletou v červené barvě nastavíte ve svém interiéru velmi zvláštní akcent. Protože červená barva představuje nejen lásku a vášeň, vytváří také nádherně energizující a moderní životní atmosféru.

U nás můžete získat červené látkové rolety v těch nejkrásnějších odstínech, například sytě vínově červená pro obzvláště elegantní prostředí nebo světlejší jeřabinově červená, která do vašeho domova za okamžik vnese skutečnou svěžest.

Kromě toho v naší kolekci najdete velký výběr funkcí a stupňů průhlednosti. Mimo jiné pro optimální ochranu soukromí, ochranu před odrazy od slunce, nebo účinnou regulaci tepelné ochrany, která chrání váš životní prostor před nepříjemným únikem tepla v zimě.

Hledáte červenou látkovou roletu, která ve vlhkých místnostech, jako je koupelna nebo kuchyň, vždy zjemní tento prostor? Samozřejmě máme v našem repertoáru také krásné červené dekory pro tyto oblasti. Vytvořte ve svém obytném prostoru báječný efekt s našimi roletami na míru v červené barvě.

červené látkové rolety
průsvitná červená látková roleta

Průsvitná červená látková roleta

Průsvitná látková roleta se vyznačuje pěkným barevným schématem v šafránově červené a bílé barvě. A má také velmi jemný lesk.

Tuto stylovou okenní dekoraci lze použít jako minimální zastínění pro vaše soukromí, a má funkci antireflexní pro severní místnosti.

zatemňovací červená látková roleta

Zatemňovací červená látková roleta

Zatemňovací látková roleta Chili červené barvě přináší vašim oknům život a šmrnc. Model přináší atraktivní barevný kontrast k neutrálnímu nábytku v primárních barvách.

Vysoce kvalitní látková roleta je nejen neprůhledná, ale lze ji použít i k úplnému zatemnění místností, a proto ji lze použít i v ložnicích a konferenčních místnostech.

poloprůhledná červená látková roleta

Poloprůhledná červená látková roleta

Poloprůhledná látková roleta v elegantní vínově červené barvě nastavuje na okně teplý a harmonický barevný akcent.

Módní ochrana proti slunci blokuje velkou část slunečních paprsků, takže je možné zastínit místnosti a vytvořit příjemnou světelnou atmosféru. Jasné barvy vytvářejí v místnosti živou atmosféru a opravdu okoření interiér.