Home » Rolety » Látkové rolety » Bílé

Bílé látkové rolety MHZ

Látková roleta v bílé barvě ztělesňuje nejen jemnou čistotu, ale zaujme také svou svěží elegancí a diskrétní zdrženlivostí. Je ideální pro kombinaci s mnoha dalšími barvami. Bez ohledu na to, zda jste namalovali stěny modrou, zelenou nebo žlutou.

Bílý model se vždy hodí. Vneste tento zvláštní vkus do svých pokojů, například s voňavou čistě bílou nebo jemnou gradací ve starožitné bílé! Těšte se na světlou dekoraci ve vašich oknech, která rozzáří celý váš interiér, ať už například v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo v ložnici. Bílé látkové rolety však přispívají nejen k dekorativnímu designu.

Kromě toho mohou převzít různé funkce a výrazně tak zvýšit komfort bydlení. Úkoly, pro které je každý model vhodný, závisí především na jeho materiálových vlastnostech. Látková roleta v bílé barvě je k dispozici v různých stupních průhlednosti, v závislosti na požadované oblasti použití, ať už průhledná, neprůhledná nebo zatemňovací.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Zatímco transparentní (průsvitné) roletové látky přispívají k úžasně zaplaveným místnostem denního světla, poloprůhledná roleta není zcela propustná, a proto nabízí ochranu před sluncem. Také je obtížné nahlédnout do vašeho obytného prostoru. Pokud je venku přes den světlo, zajišťuje dobré soukromí. Pokud je venku už tma a světlo v místnosti je zapnuté, je možné vidět podrobnosti uvnitř domu nebo bytu. Ujistěte se, že máte dobrou ochranu soukromí i večer, při výběru bílé látkové rolety byste se měli ujistit, že zcela blokuje pohledy zvenčí.

Díky zatemňovacím látkovým roletám jste chráněni před vstupem světla po celý den. Nabízejí nejsilnější ochranu před světlem. Pokud nemáte roletu a nechcete, aby vás slunce probudilo brzy ráno, můžete to snadno napravit. Nebo hledáte bílé látkové rolety vhodné do místností, jako jsou kuchyně a koupelny, nebo modely odolné vůči teplu? Žádný problém! V naší kategorii bílých rolet najdete mnoho speciálních funkcí. Od vhodnosti pro vlhké místnosti, přes ochranu před oslněním pro domácí kina a studovny až po verze odpuzující teplo a chlad.

Naše tepelné rolety nabízejí vynikající tepelnou ochranu. Na zadní straně jsou potaženy hliníkem a odvádějí teplo u okna, než může proniknout dále do místnosti. To vám také ušetří energii v zimě. Tip na vybavení: Zkombinujte bílou barvu s jinými barvami a dolaďte do svého obývacího prostoru zcela nové akcenty. Zvláštním prvkem jsou také naše rolety v bílé barvě s hravými vzory. Ochrana před sluncem a estetika bydlení pro vás!

průsvitná bílá látková roleta

Průsvitná bílá látková roleta

Průsvitná látková roleta v čistě bílé barvě zaujme vysokou průhledností, voňavou lehkostí a především krásným a jemným vzorem, který ukazuje svou plnou krásu, zejména v protisvětle. Díky svým necitlivým vlastnostem je tato vzdušná, lehká okenní dekorace vhodná i do koupelen a kuchyní.

poloprůhledná bílá látková roleta

Poloprůhledná bílá látková roleta

Poloprůhledná látková roleta v bílé barvě je působivým elegantním a jednoduchým řešením pro ochranu soukromí a slunečního záření a může také během dne ztmavit místnosti. Design vypadá jasně a přirozeně, zároveň je barva vždy moderní a dekorativní. Snadno udržovatelný a atraktivní materiál lze snadno čistit vlhkým hadříkem a je vhodný zejména pro ložnice a dětské pokoje.

zatemňovací bílá látková roleta

Zatemňovací bílá látková roleta

Zatemňovací látková roleta Blackout je ve světlé a neutrální bílé barvě, která splývá s jakýmkoli zařízením a dodává čelům oken strukturovaný vzhled. Tento model je nejen neprůhledný a účinně chrání před sluncem, ale je vhodný i pro úplné zatemnění místností.

Díky potažené zadní straně látky a souvisejícímu zlepšenému odrazu je vyzařování tepelného záření od slunce eliminováno a interiér je příjemně temperovaný.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top