Béžové látkové rolety

Home » Rolety do oken » Látkové rolety » Béžové

Látkové rolety v béžové barvě jsou především dokonalou barvou pro fanoušky světlých, svěžích interiérů, které by neměly působit chladně a sterilně.

S béžovou barvou jste ve stylu vždy na bezpečné straně, protože vypadá naprosto neutrálně a lze ji kombinovat s téměř jakoukoli jinou barvou v místnosti.

Stejně tak i látkové roletay béžové barvě lze dokonce perfektně kombinovat s pestrobarevnými bytovými doplňky, například se zelenou, modrou nebo červenou barvou.

Objevte všestrannost našich béžových tónů, ať už trendy nuance cappuccina, saharské tóny nebo žluto-béžové s mírně vitalizující složkou.

Látkové béžové rolety jsou samozřejmě vybaveny mnoha různými doplňkovými funkcemi, jako je ochrana proti oslnění, vhodnost pro vlhké místnosti nebo ochrana proti teplu, které vám nabízejí přesná systémová řešení pro každou situaci v místnosti. 

béžové látkové rolety

Velmi zvláštním zvýrazněním okna jsou naše vzorované rolety v béžové barvě nebo modely s rustikální strukturou, které jsou ideálním doplňkem například pro skandinávské zařízení nebo styly venkovských domů. Chcete spojit estetiku měkkého bydlení s vysokou funkčností? Pak si vyberte svou roletu béžovou hned!

737 739  714 – navštivte naší vzorkovnu v Praze ve Stodůlkách.

poloprůhledná béžová látková roleta

Poloprůhledná béžová látková roleta

Látková roleta R_03 v béžové barvě se nese v elegantním vanilkovém tónu a díky jemnému barevnému schématu přináší do vašich pokojů uvolněnou a útulnou atmosféru.

Model propouští do místnosti část denního světla a zajišťuje příjemné a uvolněné světelné nálady. Velké procento tepelného záření je zadrženo mimo interiér, takže látková roleta v létě trochu pomáhá při regulaci teploty ve vašich místnostech. Elegantní model lze díky vlastnostem rychleschnoucího materiálu použít také v místnostech s vysokou vlhkostí.

průsvitná béžová látková roleta v kážete mala

Průsvitná béžová látková roleta

Světle béžová látková roleta vypadá mimořádně stylově a zároveň zůstává diskrétně v pozadí. Díky vysoké průhlednosti vypadá tento materiál nádherně lehce a vzdušně a dodává místnostem útulné prostředí podporované propustností světla, které propouští hodně denního světla. Udělejte teplé akcenty v každé místnosti!

Světle béžové tóny byly vždy oblíbené u bytových doplňků a tento teplý odstín šíří eleganci a teplo ve stejné míře.

béžová zatemňovací látková roleta

Zatemňovací béžová látková roleta

Látková roleta Blackout je navržena ve stylové přírodní béžové barvě. Okouzlující ochrana před sluncem zatemňuje místnosti, omezuje odrazy a blokuje vnější pohledy. Její bílá zadní strana má vysoce reflexní vlastnosti a tím také zabraňuje hromadění tepla uvnitř.

Látková roleta zatemňovací v béžové barvě má mírně drsnější texturu.