Home » Vnitřní stínění » Závěsy » Zatemňovací

Zatemňovací závěsy

Zatemňovací závěs pro váš domov

Zatemňovací závěs promění každou místnost v útulné místo. Zatemňovací závěsy lze použít pro velké i malé plochy oken a přidat do svých pokojů útulnou a příjemnou atmosféru.

Poskytují soukromí a spolehlivě odstínují nežádoucí světlo, ale to není vše. Nechte se přesvědčit o mnoha výhodách vysoce kvalitní zatemňovací clony.

Nejen jedna, ale více funkcí


Z funkčního hlediska je zatemňovací clona skutečně všestranná. Zatemňovací závěsy například zajišťují, aby do místnosti nevniklo žádné nežádoucí světlo. Takové závěsy mají obvykle několik vrstev látky, což spolehlivě zajišťuje efekt zatemnění.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

závěsy zatemňovací

Populární pro ložnice a obývací pokoje

V ložnici jsou proto obzvláště oblíbené zatemňovací závěsy, které jsou téměř 100% neprůhledné.

Tady nejen rozšiřují útulnost, ale také blokují – pro hluboký, nerušený spánek – především otravné sluneční paprsky nebo rušivé pouliční osvětlení.

Zatemňovací závěs může také dělat zázraky v obývacím pokoji: přemění holé, nepohodlné přední okno nebo balkonové dveře na barevný poutač.

Jedna zatemňovací clona, ​​mnoho výhod

Zvláštní výhoda: díky své speciální struktuře má v zimě tepelně izolační účinek a v létě chlazení. Vysoce kvalitní zatemňovací závěs nevybledne ani po dlouhé době, ale zůstává intenzivně barevný, i když je každý den vystaven slunci.

Záclonu lze také použít jako ochranu soukromí, protože je zcela neprůhledná a vytváří tak příjemným způsobem soukromí, i když je venku tma a uvnitř světlo.

Jednoduše zavřete zatemňovací závěsy a nikdo dovnitř nevidí. Zejména v zimě, kdy jsou večery dlouhé a tmavé, můžete dosáhnout většího pohodlí a tepla pomocí zatemňovacích záclon a cítit se ze všech stran zcela chráněni.

Kromě již zmíněných výhod zatemňovací clona pohlcuje také nežádoucí zvuk zvenčí a udržuje studený průvan. Získáte tak užitečné výhody několika produktů v jedné oponě.

black out zatemňovací závěsy
zatemňovací závěsy šedé

Optika není všechno, ale hodně!

Někdy je důležitá nejen funkce, ale také vzhled – to je rozhodně případ záclon. Zatemňovací závěsy přitahují pohledy v každé místnosti, protože jsou často instalovány relativně vysoko a visí nad většími okny nebo balkonovými dveřmi. Proto mají hodně hmoty. Pro optimální dotvoření atmosféry místnosti byste měli zvolit kvalitní zatemňovací závěsy.

Pečlivě zpracovaná, vizuálně bezchybná látka, jako je vysoce kvalitní polyester, se nejen snadno udržuje, ale také vypadá přitažlivě a elegantně. Pokud jde o soukromí a ochranu před sluncem, kvalita je vždy klíčem!

Čerstvé akcenty pro krásné pokoje

Vyberte si přesně ten správný odstín pro svůj domov z mnoha možných barev a použijte jej k nastavení akcentů.

Například krásné zemité tóny, jako je červená, lilek, černá nebo hnědá, vytvářejí příjemnou domácí atmosféru, zatímco nápadné nuance, jako je růžová, světle zelená a modrá, působí svěže a moderně. Krémová, světle šedá nebo čistě bílá jsou ideální, pokud chcete, aby váš interiér byl klasický a jemný.

zatemňovací závěsy 250 cm
zatemňovací závěsy hnědé

Rychlá a snadná instalace

Zatemňovací závěsy jsou připevněny k záclonové tyči i, stejně jako u ostatních záclon.

Všechny typy připevnění jsou jednoduché a snadno proveditelné.

Při zavěšení byste měli vzít v úvahu, že zatemňovací závěsy jsou o něco těžší ve srovnání s běžnými závěsy kvůli jejich vícevrstvé a silné struktuře. Proto se za určitých okolností mohou po zavěšení ještě snížit asi o jeden centimetr.

Čištění neprůhledných záclon

Chcete-li zatemňovací clonu vyčistit, můžete ji jednoduše s trochou úsilí sundat. Při praní byste měli věnovat pozornost štítku, ale většinu záclon můžete prát v šetrném cyklu při 30 ° C.

O záclony se ze své podstaty snadno stará. Díky vyšší hmotnosti nevznikají téměř žádné vrásky. Žehlení je tedy možné, ale není to nezbytně nutné, protože zatemňovací závěsy samy hladce visí a jsou zvrásněné bez vrásek.

zatemňovací závěsy krátké
zatemňovací závěsy béžové

Více pohodlí se zatemňovacími závěsy

Útulná atmosféra a příjemný vkus jsou obzvláště důležité v obývacích pokojích. Zatemňovací závěsy proto mohou být přesně tím, co vám k dokonalé atmosféře stále chybí. Vneste do svých čtyř stěn trochu většího pohodlí a užijte si bohatý, luxusní vzhled zatemňovacích záclon. Díky neprůhledným záclonám se váš domov stane místem, kde se budete cítit úplně pohodlně – a zamkněte vnější svět, pokud na to máte chuť.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top