Home » Výrobce Minirol

Montujeme exteriérové rolety značky Minirol

Vybíráme jen takové rolety,
které bychom si pořídili domů

Značka Minirol se specializuje na výrobu předokenních rolet, se kterými skvěle zastíníte, ale také izolujete hluk. Předokenní rolety zabrání slunci, aby přehřálo interiér a prudkým bouřím, aby poničily okno. Uspoří vám energii nejen v létě, ale i v zimě, kdy díky nim neuniká teplo. Rolety můžete sladit s fasádou nebo z nich naopak udělat výrazný, dekorativní prvek.

Screenové rolety i garážová vrata

Čím dál oblíbenější variantou jsou také screenové clony, které zastíní, ale nepřipraví vás o výhled ven. Zároveň ochrání okno před prudkým větrem a dalšími nepříznivými vlivy, díky čemuž se hodí i na pergoly a terasy. Značka Minirol díky know-how na poli rolet vyrábí i kvalitní rolovací garážová vrata. Ta jsou určená pro všechny garáže, kde není prostor na sekční vrata. Pokud vás trápí hmyz, značka Minirol vyrábí také sítě proti hmyzu, pevné, odolné se zárukou 5 let.

Značka Minirol se na trhu stínění pohybuje už téměř dvacet let a díky vlastnímu týmu vývojářů pravidelně přichází s novými vychytávkami pro venkovní stínění. Na své výrobky poskytuje záruku 5 let.

Proč spolupracujeme se značkou Minirol?

  • Široký výběr barev
  • Inovace a vlastní vývoj
  • Výrobky, které vydrží
minirol bulding plastic

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top