Římská roleta Front s předním tunýlkem

Home » Látkové rolety » Římské rolety » Římské rolety Front
římská roleta Front přední tunýlky

Stylové stínění s přesnými sklady

Pokud máte nad okny dostatek prostoru, doporučujeme zvolit roletu Front, která má tunýlky pro laminátové výztuže vepředu. Vždy však záleží na celkové délce rolet, ze které spočítáme nutný prostor nad oknem pro paket, do kterého se látka po vytažení bude skládat. V případě, že potřebný prostor nemáte, zvolte variantu Back, s tunýlky vzadu.

Až do rozměrů 4200 x 5900 mm

Do šířky 3000 mm a výšky 3200 mm využijete roletu Medium Front, pro větší okna doporučujeme Large Front, roletu s celkovou šířkou rolet 4200 mm a výškou 5 900 mm. Mezi jednotlivými tunýlky je vzdálenost mezi 26-31 centimetry, ovládání je řetízkové, u většího rozměru i motorické.

U rolet s tunýlky z přední strany prochází navíjecí šňůrky vždy ob jeden tunýlek. Transparentní záclonové látky mají zpravidla sudý počet polí a navíjecí šňůrky jsou upevněny za kapsu spodního profilu. Dekorační látky mají lichý počet polí a navíjecí šňůrky jsou upevněny za poslední tunýlek. Paket je tenčí a visí pod profilem, je ale vyšší. Rozteč navíjecích šňůrek je max. 50 cm. Minimální počet navíjecích šňůrek jsou 2 kusy. V naší nabídce je i roleta s tunýlky ze zadní strany Black.

 

římská roleta medium front složení látky

 

montáž rolet medium front

 

roleta large front kotvení

 

Prohlédněte si naší fotogalerii římských rolet, a nechte se inspirovat vhodným stíněním pro vaše okna. A pokud se budete chtít přesvědčit na vlastní oči, zveme vás do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan.

Potřebujete poradit? Napište nám