Římská roleta Front

Home » Látkové rolety » Římské rolety » Římské rolety Front
římská roleta Front přední tunýlky

Roleta s předními tunýlky pro maximální dekoraci vašich oken. Pokud máte nad okny dost prostoru, doporučujeme zvolit roletu Front. Záleží na celkové délce rolet. Podle celkové délky vypočítáme nutný prostor nad oknem pro paket, kam se látka rolet po vytažení důkladně poskládá. Na římskou roletu Front volíme dekorativní nebo transparentní látky z našeho originálního vzorníku. Na výběr máme ze dvou řad a to z řady MEDIUM FRONT s celkovou šířkou rolet 3 000 mm a výškou 3 200 mm, a z řady LARGE FRONT s celkovou šířkou rolet 4 200 mm a výškou 5 900 mm.

 

Vzdálenost mezi tunýlky z přední strany je 26 – 31 cm a závisí na celkové výšce rolety. U rolet s tunýlky z přední strany prochází navíjecí šňůrky vždy ob jeden tunýlek. Transparentní záclonové látky mají zpravidla sudý počet polí a navíjecí šňůrky jsou upevněny za kapsu spodního profilu. Dekorační látky mají lichý počet polí a navíjecí šňůrky jsou upevněny za poslední tunýlek. Paket je tenčí a visí pod profilem, je ale vyšší. Rozteč navíjecích šňůrek je max. 50 cm. Minimální počet navíjecích šňůrek jsou 2 kusy. V naší nabídce je i roleta s tunýlky ze zadní strany Black.

 

PŘEHLED ROLET MEDIUM FRONT – SLOŽENÍ LÁTKY

 

římská roleta medium front složení látky

 

montáž rolet medium front

 

  • ovládání řetízkové ( možnost výběru barvy )
  • pro malá a středně velká okna
  • bohatý výběr látek
  • vyrobeno v ČR

 

V případě, že máte okna větší než 3000 mm, doporučujeme systém rolet LARGE FRONT do celkové šířky 4 200 mm. Zde již máme na výběr řetízkového ovládání, ale také pohodlného motorického ovládání. LARGE FRONT má silnější konzoli viz foto.

 

roleta large front kotvení

 

Prohlédněte si naší fotogalerii římských rolet, a nechte se inspirovat vhodným stíněním pro vaše okna.

Cenová nabídka ZDARMA