Římská roleta Back se zadním tunýlkem

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Římské rolety » Římská roleta Back

Tunely na zadní straně šetří místo

Římské rolety mohou mít tunely pro laminátové výztuže rolet buď na přední, nebo na zadní straně. Varianta Back s tunýlky na zadní straně se hodí tam, kam se první typ nevejde, je omezený výškou paketu a složení látky nad oknem.

Na jak velká okna se rolety hodí?

Střední roleta Medium Back má maximální šířku 3000 mm a výšku 3200 mm. Pro větší okna doporučujeme roletu Large Back, která má větší konzoli a zastíní okna až do celkové šířky 4200 mm a 5900 mm. Oba typy lze ovládat řetízkem, motoricky pouze roletu Large Back.

 

  • maximální rozměry: š. 4200mm, v. 5900mm
  • velký výběr látek – průsvitné i neprůsvitné
  • výroba na míru dle potřeby zákazníka
  • možnost elektrického nebo manuálního ovládání

Vzdálenost mezi jednotlivými tunýlky je 26-31 cm podle celkové výšky rolety. Pokud zvolíte dekorační látku, navíjecí šňůrky budou upevněné za poslední tunýlek. Ten je umístěný tak, aby, aby lícová strana látky při vytahování rolety byla vždy chráněna proti slunci.

V případě, že zvolíte transparentní látku, jsou navíjecí šňůrky upevněny za kapsu spodního profilu. Rozteč navíjecích šňůrek je max. 50 cm. Minimální počet navíjecích šňůrek jsou 2 kusy.

Římské rolety rozzáří váš interiér

Zvolte libovolný design látky a slaďte ho s barvou řetízku. Římské rolety montujeme na strop nebo nad okno před zeď a můžete si vybrat, zdali chcete průsvitnou, zatemňujícím nebo dekorační roletu, možná je i podšívka.

Vyrábí česká firma Bematech.

737 739 714 – prohlédnout na naší vzorkovně v Praze