Římská roleta Back zadní tunýlky

Home » Látkové rolety » Římské rolety » Římské rolety Back
římská roleta Back - zadní tunélky

Roleta Back má tunýlky ze zadní strany. Je především vhodná tam, kam se nám nevejdou rolety s tunýlky z přední strany ( omezeno výškou paketu, složení látky nad oknem ). Ovládání rolet Medium Back je řetízkové.  Maximální šířka 3 000 mm a výška 3 200 mm. Potřebujete větší roletu Back? Máme pro vás řešení v podobě Large Black. Tato roleta má větší konzoli a může být do celkové šířky 4 200 mm a výšky 5 900 mm viz foto dole. Ovládání Large Black můžete mít řetízkové nebo motoristické.

 

Vzdálenost mezi tunýlky je 26 – 31 cm a závisí na celkové výšce rolety. U dekoračních látek budou navíjecí šňůrky upevněny za poslední tunýlek. Poslední tunýlek je umístěn tak, aby lícová strana látky při vytahování rolety byla vždy chráněna proti slunci. U transparentních látek ( záclonových ) jsou navíjecí šňůrky upevněny za kapsu spodního profilu. Rozteč navíjecích šňůrek je max. 50 cm. Minimální počet navíjecích šňůrek jsou 2 kusy.

 

tunýlky římských rolet

 

Z čeho se skládají rolety

 

 

popis rolet back

 

montáž rolet medium front

 

roleta large front kotvení

 

  • výběr z barevných řetízků
  • montáž na strop nebo nad okno na zeď
  • výběr kvalitní látky s možností podšívky
  • vyrobeno v ČR firmou Bematech

 

Abychom vás lépe inspirovali, tak jsme pro vás připravili malou fotogalerii římských rolet. Věříme, že vás naše rolety osloví, a vy se stanete našim dalším spokojeným zákazníkem. Máme v naší nabídce i roletu s předními tunýlky Front.

Cenová nabídka ZDARMA