Římská roleta Back se zadním tunýlkem

Home » Látkové rolety » Římské rolety » Římské rolety Back
římská roleta Back - zadní tunélky

Tunely na zadní straně šetří místo

Římské rolety mohou mít tunely pro laminátové výztuže rolet buď na přední, nebo na zadní straně. Varianta Back s tunýlky na zadní straně se hodí tam, kam se první typ nevejde, je omezený výškou paketu a složení látky nad oknem.

Na jak velká okna se rolety hodí?

Střední roleta Medium Back má maximální šířku 3000 mm a výšku 3200 mm. Pro větší okna doporučujeme roletu Large Back, která má větší konzoli a zastíní okna až do celkové šířky 4200 mm a 5900 mm. Oba typy lze ovládat řetízkem, motoricky pouze roletu Large Back.

Vzdálenost mezi jednotlivými tunýlky je 26-31 cm podle celkové výšky rolety. Pokud zvolíte dekorační látku, navíjecí šňůrky budou upevněné za poslední tunýlek. Ten je umístěný tak, aby, aby lícová strana látky při vytahování rolety byla vždy chráněna proti slunci. V případě, že zvolíte transparentní látku, jsou navíjecí šňůrky upevněny za kapsu spodního profilu. Rozteč navíjecích šňůrek je max. 50 cm. Minimální počet navíjecích šňůrek jsou 2 kusy.

Římské rolety rozzáří váš interiér

Zvolte libovolný design látky a slaďte ho s barvou řetízku. Římské rolety montujeme na strop nebo nad okno před zeď a můžete si vybrat, zdali chcete průsvitnou, zatemňujícím nebo dekorační roletu, možná je i podšívka. Vyrábí česká firma Bematech.

 

tunýlky římských rolet

 

 

 

popis rolet back

 

montáž rolet medium front

 

roleta large front kotvení

 

 

Abychom vás inspirovali, tak jsme pro vás připravili malou fotogalerii římských rolet. Věříme, že vás naše rolety osloví. Pokud si je chcete prohlédnout na vlastní oči, zveme vás do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan. Máme v naší nabídce i roletu s předními tunýlky Front.

Potřebujete poradit? Napište nám