Home » Vnitřní stínění » Závěsy » Zelené závěsy

Zelené závěsy

V interiérech domova jsou závěsy neuvěřitelně důležité. Okna jsou věcí krásy, poskytují nám pohled na přírodu a umožňují sluneční světlo do našich domovů.

Když do oken přidáte tmavě zelené závěsy, změní se na umělecká díla. Zelené závěsy mají sílu proměnit celou místnost, vylepšit elegantní atmosféru nebo vytvořit svěží, uvolněnou atmosféru.

Hledáte něco, co opravdu oživí váš domov? Co takhle pár limetkově zelených závěsů? K dispozici v plných barvách, vzorech a různých možnostech prostupu stínění pro váš domov.

Zelené závěsy na okna nejsou jen pro dětské pokoje, mohou být použity v jakékoli části domu, kam chcete přinést tuto krásnou barvu. Z obývacího pokoje do suterénu a každé místnosti mezi nimi použijte tyto zábavné závěsy pro výzdobu. Budete sami překvapeni.

Zelená je živá barva, která symbolizuje omlazení. Tato barva je uklidňující a osvěžující. Je vynikající volbou v domácí dekoraci.

Pokoje zařízené zeleně jsou svěží a čisté. Výběr zelených závěsů je krásný způsob, jak vaše okna doladit a zmenšit tím celou místnost.

Nabízíme celou řadu stylů, od elegantních závěsů, které zametají podlahu, až po vzdušné průsvitné závěsy, které se v letním větru třepotají. Určitě najdeme ideální řešení pro vaše okna.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.