Home » Slunečníky » Zahradní slunečníky » Zahradní slunečníky 5 m

Zahradní slunečníky 5 m

Zahradní slunečník je skvělým doplňkem, který vám pomůže lépe využít váš venkovní prostor zvláště v horkých letních měsících. Zahradní slunečníky s průměrem 5 metrů dokážou poskytnout dostatek stínu pro velké skupiny lidí, ať už jde o rodinné oslavy, firemní akce nebo jen velkou relaxační zónu. Díky své velikosti jsou zahradní slunečníky s průměrem 5 metrů efektním prvkem na každé velké zahradě. Tito giganti mezi zahradními slunečníky jsou ideální pro větší venkovní prostory, jako jsou rozsáhlé zahrady, terasy či plochy u bazénů.

Zahradní slunečníky CARAVITA vás díky nejvyšší kvalitě materiálu ochrání nejen před UV zářením, ale dokážou odolat i větru a dešti. Pro menší venkovní prostor zvolte raději zahradní slunečníky s průměrem 3 m, u větších zahrad můžete vybírat také zahradní slunečníky s průměrem 4 m.

Zahradní slunečníky 5 m – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 75 573,- Kč bez DPH

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 51 450,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 317 cm otevřený

Slunečník Centro

Slunečník Centro

od 65 598,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 326 cm otevřený

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top