Přemýšlíte, čím zastínit atypické okno?

Home » Vnitřní stínění » Stínění atypických oken

Žaluzie plisé sednou i do trojúhelníkových oken

Atypická okna jsou čím dál častější součástí moderních budov a to nejen komerčních, ale i soukromých. Lichoběžníková, trojúhelníková, oblouková či třeba šikmá okna jednoduše zastíníte populárními žaluziemi plisé.

Žaluzii stahujete z více směrů

Žaluzii tvoří harmonikově skládaná látka, která se díky speciálnímu upevnění dá stahovat ze shora dolů, zespodu nahoru, nebo ji můžete nechat zataženou ve středu okna. To s sebou nese mnoho výhod. Můžete ji třeba stáhnout dospodu tak, aby k vám neviděli kolemjdoucí, ale sluneční paprsky do interiéru pronikly, přistínit si na sledování televize a podobně.

Vhodná i pro nadrozměrná okna

Díky unikátnímu systému se plisé hodí do jakýchkoliv oken i těch atypických. Výběr stupně průsvitnosti látky je na vás, může být propustná jako záclona nebo plně zatemňující. Ovládá se hliníkovým nebo plastovým madlem, případně šňůrkou, pokud však zastiňujete opravdu velkou plochu, doporučujeme motorické ovládání s dálkovým ovladačem. Vybrat si můžete s desítek barevných odstínů a vzorů, aby do vašeho interiéru co nejlépe seděly.

Chcete si plisé prohlédnout na vlastní oči? Zveme vás do naší vzorkovny v Praze.

atypické trojúhelníkové okno se žaluzií Plisé
atypické půlkulaté okno se žaluzií Plisé Erfal
atypické lichoběžníkové okno se žaluzií Plisé
Atypické kulaté okno stínění se žaluzií Plisé

DOPORUČENÉ STÍNĚNÍ: