Home » Vnitřní žaluzie » Plisé » Speciální tvary Plisé

Speciální tvary Plisé

Nemáte doma žádná běžná okna? U nás najdete perfektní stínění pro atypická pro okna. K tomu jsou obzvláště vhodné naše plisé pro speciální tvary oken.

Bez ohledu na to, zda je vaše okno kulaté, půlkruhové nebo pětiúhelníkové – nabízíme vám optimální a přesně padnoucí řešení pro každý tvar okna.

Jak se Plisé vyrábí ve zvláštních tvarech?

Naše Plisé žaluzie pro speciální tvary oken jsou vyráběny ve vyztuženém designu. Tím se zabrání sklouznutí Plisé.

Pouze ve velmi málo případech a většinou v tvarech a kombinacích z trojúhelníkové oblasti není ztužení možné. Pokud váš tvar okna spadá do této kategorie, zvolíme z technických důvodů volně visící variantu.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Plisé pro trojúhelníková okna, kulatá okna, jak se ovládají?

Modely ovládáte pomocí centrální rukojeti nebo ovládací tyče. Některé speciální tvary musí být vyrobeny jako volně visící varianty. To se pak ovládá pomocí šnůry.

Skládané speciální tvary. Nechte si vyrobit trojúhelník, kruh nebo mnohoúhelník

Máte jedno nebo více oken zvláštního tvaru, která byste chtěli zastínit pomocí žaluzií Plisé? Nechte se inspirovat naším výběrem obrázků a vyberte si model, který nejvíce pasuje na vaše okno.

“Plisé pro trojúhelníková okna” “Plisé pro kulatá okna” „Plisé pro lichoběžníková okna“ „Půlkruh nebo čtvrtkruh“ “Obdélník se šikmou stranou” „Individuální mnohoúhelník“

Plisé ve speciálním tvaru máte na výběr z látek: Rozhodněte se pro transparentní Plisé s ochranou soukromí, zatemňovací, roletu s tepelnou ochranou nebo vhodnou pro pracoviště.

plisé žaluzie pro atypická okna trojúhelníková

Trojúhelníkové provedení. Plisé ke svému fungování nepotřebují obdélníkový tvar, ale velmi dobře se složí i do trojúhelníku. Nejmenší dostupná šířka pro trojúhelníkové provedení je 30 cm, největší šířka 120 cm. Maximální možná výška 200 cm.

plisé žaluzie pro atypická okna speciální provedení

Speciální tvary (kulaté, půlkulaté, vějířovité). Nenechte se omezovat hranami. Plisé dokážeme namontovat i do oblých oken všeho druhu. Nejmenší dostupná šířka pro speciální tvary je 30 cm, maximální šířka 150 cm. Maximální možná výška 150 cm.

plisé žaluzie pro atypická okna lichoběžníková

Lichoběžníkové provedení. Jsou v podstatě kombinací obdélníkové a zkosené varianty, fungují stejně dobře jako ostatní tvary. Nejmenší dostupná šířka pro lichoběžníkové plisé je 20 cm, největší šířka 150 cm. Maximální možná výška 200 cm.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top