Home » Slunečníky » Slunečníky 5 m

Slunečníky 5 m

Ať už máte velkou zahradu, terasu, restauraci s venkovním posezením nebo bazénovou plochu, slunečníky s průměrem 5 metrů vám poskytnou dostatek stínu pro vaše návštěvníky nebo rodinu. Velkorysý průměr 5 metrů činí tyto slunečníky ideálními pro velké venkovní prostory, kde je potřeba stínit větší plochy. Navíc, s takovým impozantním rozměrem, se velký slunečník stane okamžitým centrálním prvkem vašeho venkovního prostoru.

Slunečníky 5 m jsou díky svému rozměru hotovým králem stínění. Vyberte si z široké palety barev a zkombinujte slunečník s exteriérem tak, aby se stal nejen praktickým, ale i výrazným designovým prvkem, který podtrhne styl vašeho venkovního prostoru. Díky vysoce kvalitním materiálům se nemusíte bát vyblednutí barev, všechny látky slunečníků jsou vysoce odolné proti přírodním vlivům.

Pokud hledáte zlatou střední cestu ve stínění venkovního prostoru, podívejte se na nabídku dalších rozměrů: slunečníky 4 m, slunečníky 3,5 m, nebo malé slunečníky, které jsou perfektním řešením pro omezený venkovní prostor.


  • Dodací lhůty: jen 4–6 týdnů
  • Max. rozměry: šířka až 500 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Slunečníky 5 m – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 98 175,- Kč bez DPH

Velikost: 5 m

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 69 483,- Kč bez DPH

Velikost: 5 m

Slunečník Samara

Slunečník Samara

od 66 123,- Kč bez DPH

Velikost: 5 m

Slunečník Centro

Slunečník Centro

od 77 752,- Kč bez DPH

Velikost: 5×5 m

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top