Home » Vnitřní žaluzie » Plisé žaluzie » Plisé do obývacího pokoje

Plisé do obývacího pokoje

Plisé do obývacího pokoje nabízí řadu využití a je v interiérovém designu dostupná. Samotný obývací pokoj má jednak reprezentativní charakter, protože se často používá k přijímání hostů.

Na druhou stranu je to také místo odpočinku a relaxace, kde můžete vypnout od každodenního života. Hlavní výhodou plisé v obývacím pokoji je ochrana soukromí.

Plisé žaluzie nabízí možnost ovládání směrem nahoru a dolů. Plisé lze nastavit na požadovanou výšku, aniž by to omezovalo dopad denního světla do interiéru. Díky zavěšené látce je zachována intimní atmosféra v místnosti.

Kromě toho jsou možné stupně průhlednosti u plisé, aby se ovlivnil pohled z vnějšku nebo zvenčí. V závislosti na stupni průhlednosti můžete zvolit, jak jasně lze vidět obrysy nebo zda je požadováno úplné soukromí.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

barevná kombinace plisé v obývacím pokoji

V obývacím pokoji se silným dopadem světla, jako je pokoj orientovaný na jih, poskytuje speciální službu plisé s perlovým povlakem. Perlový povlak se nanáší na vnější stranu.

Dodává plisé v obývacím pokoji odpuzující účinek proti slunečním paprskům.

Díky plisé se sluneční ochranou zůstane obývací pokoj příjemně chladný i při silném slunečním světle.

Obzvláště elegantní variantu pro zatemnění nabízejí látky Duette. Dvě skládané látky jsou vzájemně spojeny, takže při pohledu z boku vznikne voštinová struktura.

Vzhledem k tomu, že zde uvnitř jsou plisé šnůry, nejsou nutné žádné děrovací otvory.

Látka Duette používaná v obývacím pokoji u plisé žaluzie nabízejí díky své dvojité poloze optimální ochranu soukromí.

Skládaný design Plisé v obývacím pokoji

Plisé v obývacím pokoji již vypadá elegantně díky plisované látce. Díky velkému množství struktur látek, barev a vzorů můžete svému obývacímu pokoji dát speciální plisé.

Při navrhování obývacího pokoje s plisé lze nádherně kombinovat prvky průhlednosti, struktury látek, barvy a vzory. V závislosti na tom, jak průsvitný by měl být váš obývací pokoj s plisé, přispívá k atmosféře v místnosti také výběr barvy.

Tóny modré vyjadřují středomořský nádech, tóny zelené osvěžují místnost a činí ji obzvlášť útulnou. Světlé barvy rozjasní obývací pokoj a dodají mu prostor, tmavé barvy, jako jsou hnědé a béžové tóny, se ke koloniálnímu stylu zařízení hodí velmi dobře.

Zvláštní efekt v interiérovém designu můžete dosáhnout s plisé do obývacího pokoje s dekoracemi. Dekorace lámou světlo od slunečních paprsků a přenášejí vzory na stěny obývacího pokoje. Pokud chcete dát obývacím pokojům zvláštní atmosféru, plisé jsou na to jako stvořené.

Možnosti montáže

Plisé můžete přišroubovat, jak chcete, nebo je samozřejmě nainstalovat bez vrtání otvorů. Neinvazivní připevnění se doporučuje například u nájemních bytů, ve kterých lze šroubové spoje v okně provádět pouze s písemným souhlasem pronajímatele.

Plisé bez vrtání je také poměrně snadné pomocí nalepovacích pásků.

Máte na výběr mezi klasickými upínacími podpěrami, zvláště upevněním pomocí závěsných spon. Kromě toho můžete podle modelu okna nalepit také svoji ochranu proti slunci, například do zasklívací lišty, na okenní tabuli nebo na přední část okenního křídla.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top