Plisé do kuchyně

Home » Design interiéru » Plisé do kuchyně

Výhody Plisé v kuchyni

Kuchyňské Plisé nejsou jen dekorativní. Primárním cílem při zavěšení Plisé v kuchyni je poskytnout ochranu soukromí. Plisé v kuchyni vás při práci chrání před slunečními paprsky.

Naproti tomu Plisé nabízí možnost optimálního nastavení vyhlídky z okna z kuchyně ven, protože je možné jej posunout.

Dokonce i jednoduché plisé skládané látky nabízejí ochranu soukromí.

Rozložené Plisé propouští pouze několik paprsků světla, pouze na levé a pravé straně a přes vyražené otvory ve středu pro šňůrové vedení Plisé mohou paprsky světla nerušeně pronikat do místnosti.

Plisé látky jsou nabízeny v různých stupních průhlednosti. V závislosti na stupni průhlednosti je možné zatemnění až 80 procent.

plisé do kuchyně

Kuchyňské Plisé nabízí ochranu před světlem i z průhledných látek. I jednoduché látky částečně zakrývají sluneční paprsky, aby bylo možné denní světlo použít pro práci v kuchyni a vytvořit příjemné životní prostředí.

plisé do kuchyně se vzorem

Kromě snadné manipulace a ochrany soukromí je Plisé velmi snadné na péči. K vyčištění Plisé stačí jednoduché otření hadříkem. Samozřejmě je možné i prát Plisé.

Za tímto účelem je umístěné ve speciální koupeli. Plisé látky velmi rychle schnou a lze je snadno vysušit. Řiďte se návodem k obsluze Plisé.

Kuchyňské Plisé zajistí nádherný design

Vzhledem k tomu, že kuchyňské Plisé již může plnit svoji funkci ochrany soukromí s průsvitnými látkami, lze zde použít různé látky.

Vzhledem k vysokému stupni průhlednosti kuchyňské Plisé dovnitř vpouští dostatek světelných paprsků. V závislosti na barvě Plisé vytváří dopadající světlo nádherné prostředí.

Různé barvy a vzory lze použít k vytvoření různých nálad v místnosti. Plisé by měla být vybráno tak, aby odpovídalo vybavení kuchyně. Plisé může být navíc doplněno záclonami nebo závěsy pro vytvoření zvláštní atmosféry.