Lista here!

Home » Design interiéru » Látky na rolety

Látky na rolety

Nejen krásné šaty z nejlepších látek s krásnými vzory a vynikající kvalitou. Také roleta si zaslouží kvalitní látku, která vám bude na vašich oknech dělat radost.

Aby se vyhovělo rychlému tempu dnešního světa, často se používají textilie syntetického původu.

V poslední době se vyrábějí produkty, které jsou obzvláště odolné. Z tohoto důvodu je stále více lidí, kteří řeší nemodernější trendy dnešního stínění, a věnují výběru látky více času.

  • látky mají antistatickou úpravu
  • hnědé, šedé, černé a další žádané barvy
  • různé struktury látek ze vzorníku

látka na okenní rolety

Poradíme, jak si vybrat vhodnou látku na okenní roletu

Látky, které se vyrábějí pro rolety mohou být průhledné, poloprůhledná nebo zcela zatemňující.

Transparentní ( průhledné ) látky na okenní rolety pustí více světla do místnosti, takže s nimi můžete nahradit staré záclony. Přes den jsou vidět jen obrysy z vnějšku dovnitř. Není však vhodná pro večerní ochranu vašich oken.

Při rozsvícení v interiéru bychom byli jako ve výkladní skříni, což není žádoucí. V případě, že bydlíte v nízkém patře, nebo máte naproti sousedy je volba průsvitné látky nevhodná. Muselo by se řešit dvojí stínění.

Látka na rolety den a noc

Den a noc – dvojitě složený pruhovaný materiál ovinutý kolem spodní lišty. Nepostradatelná a důležitá součást pro vytvoření vhodného prostředí pro vaši rodinu.

Látky pro rolety do oken den a noc jsou vyjádření moderního designu interiéru. Jeho silná postava zdůrazňuje moderní a stylový design. Díky odvážnému vzhledu se hodí jak pro novostavby tak pro různé byty.

tmavá látka na rolety den a noc
zatemňovací látky na rolety

Vhodné řešení jsou poloprůsvitné nebo zatemňovací látky

Pro ochranu vašeho soukromí volte spíše polo transparentní ( poloprůsvitné ) látky.

Vytvoříte si doma skvělou atmosféru, protože poloprůsvitná látka odstíní a filtruje přímé sluneční světlo, a tím vyvolává v místnosti skvělý světelný efekt bez oslnění.

Během dne vám do interiéru nikdo nevidí. Večer jsou vidět mírné obrysy. Kdo nechce mít v místnosti žádné světlo, zvolí si zatemňovací látku.

Ani z vnějšku, ani zevnitř není možný výhled skrze látku.

Tmavé barvy nemusí nutně znamenat, že interiéry budou pochmurné nebo smutné. Správně uspořádané černé nebo šedé rolety se světlou místnosti se ukážou jako klasický a elegantní doplněk.

Látky pro látkové rolety do oken jsou nabízeny ve více variantách provedení pro denní propouštění světla do interiéru. S údržbou těchto látek si starosti nedělejte. Každý materiál je potažen speciální impregnační vrstvou, aby se zabránilo ulpívání prachu a nečistot.

látka pro látkové rolety

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top