Home » Rolety » Rolety den a noc » Oblíbené barvy pro rolety den a noc

Oblíbené barvy pro rolety den a noc

Rolety, které byli vytvořeny tak, aby pokryly celé výklenky oken. Díky univerzálnímu uchycení je lze namontovat na zeď nebo na strop. Roleta se skládá ze dvou paralelních tkanin s vodorovnými pruhy, které jsou střídavě průhledné. Víte, jaké jsou oblíbené barvy pro rolety den a noc?

My vám je dnes představíme, jelikož textilie se mohou pohybovat mezi sebou, čímž lze plynule regulovat množství světla v místnosti, a na jejich barevném provedení záleží.

Červená

Tmavé látky vám pomůžou ztmavit váš pokoj a vytvořit perfektní atmosféru pro dobrý noční spánek. Stínění proti nadměrnému světlu, lze použít během dne. Vyvolává jas uvnitř vašeho domu a umožňuje osvětlení místnosti při vytažení rolet. Jsou skvělé při zajišťování izolace a soukromí. Pomáhají také tlumit vnější zvuky a vytvářejí klidné místo pro spaní. Červená je jednou z nejatraktivnějších barev.

Když na své dveře a okna instalujete červené látkové rolety den a noc, nechají váš domov zářit dokonalou atmosférou, dodávají romantickému kouzlu celkového designu vašeho domova, a určitě vaši hosté budou červenou barvou rolet ohromeni.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

roleta Twintex

Zatemňovací roleta den a noc na zeď Twintex

cena od 4 067,- Kč

Šířka: až 220 cm
Výška: do 300 cm

Oblíbené: šedé, hnědé, Blackout

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Mini roleta den a noc na rám okna Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Výhoda: Pohodlné otevírání okna

Roleta Doppelrollo

Roleta den a noc Zebra montáž na strop

cena od 4 641,- Kč

Max. šířka: 250 cm
Výška: do 260 cm

Oblíbené: Černé, Grafit, Bílé

roleta den a noc bez vrtaní

Roleta den a noc bez vrtání

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Oblíbené: Nalepovací

roleta den a noc na balkonové dveře

Roleta den a noc na balkonové dveře

cena od 1 983,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 250 cm

roleta den a noc v kazetě realizace 2

Roleta den a noc v kazetě

cena od 3 192,- Kč

Max. šířka: 240 cm
Výška: do 250 cm

Výhoda: Pohodlné otevírání okna

Roleta den a noc Jazz na rám okna

Roleta den a noc Jazz na rám okna

cena od 1 490,- Kč

Max. šířka: 130 cm
Výška: do 160 cm

Výhoda: Na závěsné háčky

roleta den a noc na zeď

Roleta den a noc na zeď Magic

cena od 2 126,- Kč

Max. šířka: 240 cm
Výška: do 250 cm

Výhoda: Na velká okna

Bílá

Ať už chcete zapnout světlo nebo vypnout a jít spát, bílé rolety den a noc vám to umožňují díky svému invenčnímu designu. Když bílou roletu spustíte přes celé okno, střídavé pruhy textilie proti sobě vytvoří dokonalou bílou stěnu. Uklidňující bílý tón doplňuje futuristický styl, a je jistý, že vaše okna vyniknou.

Žlutá

Žluté rolety den a noc nejenže vypadají skvěle, ale jsou také praktické. Snadné použití, tahem za řetízek dojde k posunutí neprůhledných a průsvitných tkaných pruhů přes sebe. Stejná operace se používá pro snadné zvedání nebo spouštění rolet do libovolné výšky v okně, stejně jako u klasických rolet.

Černá

Černá je často vnímána jako zastrašující barva, pokud jde o design interiéru, ale při správném použití je to skvělý způsob, jak vytvořit intimitu ve vaší domácnosti. Naše kolekce rolet přichází v různých stylech a více než dokazuje, že černé rolety den a noc mají své místo u vás doma. Černá roleta jistě dodá vašemu pokoji moderní pocit.

Fialová

Jak královské! Můžete o nás říct, že jednoduše zbožňujeme všechny fialové věci a doufáme, že to uděláte také. Fialové rolety den a noc představují fantazii, spiritualitu a harmonii. Jen věříme, že to vypadá báječně. Ve vašem okně se může fialová roleta cítit hravě, sofistikovaně a vypadá na milión dolarů.

Antracit

Nádherná tmavě šedá právě teď ve světě interiérů má skutečný styl a je to ta, která vydrží. Tmavě šedá antracit roleta den a noc vás mile překvapí. V nabídce jsou jak světlé tak tmavé odstíny.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top