Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
 • Telefon: +420 737 739 714
 • E-Mail: info@mk-rolety.cz
 • Velká kvalita provedení
 • Luxusní zboží

Venkovní žaluzie na terasu Z 70 - záruka 4 roky

Home » Venkovní stínění » Venkovní žaluzie » Venkovní žaluzie Z 70

venkovní žaluzie Z 70

V naší nabídce najdete velmi žádanou a populární venkovní žaluzii Z 70. Žaluzie s lamelou Z zajišťují lepší domykání celé stínícího systému než lamely typu C. Hliníkové vodící lišty se postarají o bezvadný a správný chod celé žaluzie.

Žaluzii Z 70 si můžete nechat u nás vyrobit se zaomítacím boxem nebo krycím plechem, který vám přizpůsobíme barevně k vaší fasádě.

Můžete si vybrat druh ovládání, který je manuální na kliku, nebo více sofistikovaný a hlavně pohodlnější motoristické ovládání. Dodáváme velmi kvalitní motory SOMFY io s pětiletou zárukou.

 

 • maximální garantovaná šíře jedné žaluzie až 5000 mm
 • maximální garantovaná výška jedné žaluzie až 5000 mm
 • výběr barevných lamel z našeho vzorníku

 

Žaluzii Z 70 dodáváme od specialisty na výrobu venkovních žaluzií. Česká firma NEVA, která se specializuje na výrobu žaluzií, které vyrábí pro Český a Evropský trh a další státy. Momentálně má nejvyspělejší technologii pro výrobu předokenních žaluzií v Evropě, které vyrábí již od roku 1996. Špičková kvalita žaluzií je zaručena.

Fotogalerie žaluzie Z 70

 

 

Žaluzie Z 70 – její přednosti

 

 • domykatelné provedení
 • vysoká schopnost stínění
 • chod žaluzie je bezhlučný, těsnění eliminuje venkovní hluk
 • motoristické nebo manuální ovládání
 • hladký nebo strukturovaný lak
 • výběr barevného provedení lamel z našeho vzorníku RAL

 

Pro novostavby rodinných domů doporučujeme podomítkové purenitové boxy pro maximální snížení tepelných mostů při stavbě.

 

Žaluzie Z 70 – technické parametry

Minimální šířka: klika 400 mm , motor 600 mm
Maximální šířka jedné žaluzie: 5000 mm
Maximální výška : 5000 mm
Maximální plocha: na kliku 9 m2 , na motor 20 m2

Spojka žebříčku – z nerezavějící oceli výrazně zvyšuje životnost venkovní žaluzie.
Horní profil – extrudovaný hliník nebo pozinkovaný plech
Háčky lamel – lamely k žebříčku jsou připevněny otvíratelnými háčky, které umožňují jednoduchou výměnu kterékoliv lamely.
Vodící kovový kolík – střídavě umístěný na lamele redukuje vnější hluk a hlučnost větru na minimum.
Kvalitní textilní páska – ve výrobě používáme textilní pásku 8 mm švýcarské výroby, jedná se o komponent v nejvyšší kvalitě dostupné na evropském trhu.
Zapertlovaný otvor pro textilní pásku – zaručuje bezpečný průchod textilní pásky bez možnosti poškození, a to po celou dobu životnosti žaluzie.
Barevné sladění komponentů – žebříček, textilní páska, těsnící profil v lamele. Pro světlé odstíny lamel používáme šedé komponenty. Pro tmavé odstíny lamel používáme černé komponenty.

Podomítkové schránky z purenitu pro žaluzii Z 70

Schránky vyrobené z purenitu jsou v současné době nejsofistikovanější řešení zakrytí nábalu u venkovních žaluzií. Vynikají vysokou pevností, jsou nenasákavé, díky čemuž odolávají vlhkosti, jsou žáruvzdorné, lehké a mají výborné izolační vlastnosti.

Zaomítací izolační panely

Pro novostavby rodinných domů v nízkoenergetickém nebo pasivním provedení doporučujeme sendvičové izolační desky, které dokonale izolují boční prostor žaluzie. Izolační desky jsou odolné vůči vodě a mají velmi dobrou přilnavost ke stavebním materiálům.

 

purenitový box pro žaluzie detail

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.