Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
 • Telefon: +420 737 739 714
 • E-Mail: info@mk-rolety.cz
 • Velká kvalita provedení
 • Luxusní zboží

Přiznané venkovní žaluzie C 80 - záruka 4 roky

Home » Venkovní stínění » Venkovní žaluzie » Venkovní žaluzie C 80

venkovní žaluzie C 80

 

 

Líbí se vám žaluzie C 80? Není divu! Patří mezi nejrozšířenější typy venkovních žaluzií používaných na rodinných domech, bytovkách a dalších stavbách sloužící k bydlení. Výjimku netvoří ani administrativní budovy, které se žaluzií C 80 právem pyšní. Lamely jsou vyrobeny ve tvaru C, které dokonale ochrání před slunečním paprskem a měsíčnímu svitu. Žaluzie C 80 mají boční vedení zabezpečeno v hliníkových vodících lištách. 

Ovládání žaluzie je manuální na kliku, nebo motorizované na dálkové ovládání RTS popřípadě na vypínač. Způsob ovládání si vybírá zákazník. Dodáváme velmi kvalitní motory SOMFY io, které se postarají o vytažení, stažení a naklopení vaší okenní žaluzie.

Žaluzii C 80 si můžete nechat u nás vyrobit se zaomítacím boxem nebo krycím plechem, který vám přizpůsobíme barevně k vaší fasádě.

 

 • maximální garantovaná šíře jedné žaluzie až 5000 mm
 • maximální garantovaná výška jedné žaluzie až 5000 mm
 • výběr barevných lamel z našeho vzorníku

 

Žaluzii C 80 dodáváme od specialisty na výrobu venkovních žaluzií. Česká firma NEVA, která se specializuje na výrobu žaluzií, které vyrábí pro Český a Evropský trh a další státy. Momentálně má nejvyspělejší technologii pro výrobu předokenních žaluzií v Evropě, které vyrábí již od roku 1996. Špičková kvalita žaluzií je zaručena.

Fotogalerie žaluzie C 80

 

 

Žaluzie C 80 – její přednosti

 

 • vysoká schopnost stínění
 • velmi tichý chod
 • žaluzie umožňuje sklopení na obě strany
 • motoristické nebo manuální ovládání
 • vedení lamel – lanko nebo vodící profil
 • hladký nebo strukturovaný lak
 • výběr barevného provedení lamel z našeho vzorníku RAL

 

Pro novostavby rodinných domů doporučujeme podomítkové purenitové boxy pro maximální snížení tepelných mostů při stavbě.

 

Žaluzie C 80 – technické parametry

Minimální šířka: klika 400 mm , motor 600 mm
Maximální šířka jedné žaluzie: 5000 mm
Maximální výška : 5000 mm
Maximální plocha: na kliku 9 m2 , na motor 20 m2

Spojka žebříčku – z nerezavějící oceli výrazně zvyšuje životnost venkovní žaluzie.
Horní profil – extrudovaný hliník nebo pozinkovaný plech
Háčky lamel – lamely k žebříčku jsou připevněny otvíratelnými háčky, které umožňují jednoduchou výměnu kterékoliv lamely.
Vodící kovový kolík – střídavě umístěný na lamele redukuje vnější hluk a hlučnost větru na minimum.
Kvalitní textilní páska – ve výrobě používáme textilní pásku 8 mm švýcarské výroby, jedná se o komponent v nejvyšší kvalitě dostupné na evropském trhu.
Zapertlovaný otvor pro textilní pásku – zaručuje bezpečný průchod textilní pásky bez možnosti poškození, a to po celou dobu životnosti žaluzie.
Barevné sladění komponentů – žebříček, textilní páska, těsnící profil v lamele. Pro světlé odstíny lamel používáme šedé komponenty. Pro tmavé odstíny lamel používáme černé komponenty.

Podomítkové schránky z purenitu pro žaluzii C 80

Schránky vyrobené z purenitu jsou v současné době nejsofistikovanější řešení zakrytí nábalu u venkovních žaluzií. Vynikají vysokou pevností, jsou nenasákavé, díky čemuž odolávají vlhkosti, jsou žáruvzdorné, lehké a mají výborné izolační vlastnosti.

Zaomítací izolační panely

Pro novostavby rodinných domů v nízkoenergetickém nebo pasivním provedení doporučujeme sendvičové izolační desky, které dokonale izolují boční prostor žaluzie. Izolační desky jsou odolné vůči vodě a mají velmi dobrou přilnavost ke stavebním materiálům.

 

purenitový box pro žaluzie detail

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.