• Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Plisé model 11-8222 obousměrné ovládání

Home » Vnitřní žaluzie » Plisé » model 11-8222 obousměrné ovládání

Plisé obousměrně ovládané

Náš nejoblíbenější model Plisé 11-8222 se vyznačuje vysokou úrovní flexibility, pokud jde o regulaci světla. Protože horní i spodní profil lze plynule posouvat, lze zakrýt jakoukoli část okna. Systém je upevněn nahoře a dole a lze jej instalovat se všemi nabízenými variantami instalace. Ovládání se shora i ze spodu.

Možnosti montáže

Plisé 11-8222 jsou připevněny ke všem čtyřem rohům pomocí plastových prvků (Napínací botky). Kromě toho lze v závislosti na montážní situaci použít další součásti, jako jsou upínací konzole, okenní spony a další úhlové prvky.

Možnosti upevnění Plisé:

 

  • Přímo před sklem
  • Na okenním křídle bez vrtání
  • Na okenním křídle na vrtané konzolky
  • Nalepovací na sklo
Plisé model 11-8222 obousměrné ovládaní

737 739 714 – k prohlédnutí na naší vzorkovně v Praze

dvojsměrné napínací plisé

Min. Šířka 20 cm, max. Šířka 180 cm , max. Výška 220 cm,

Typ upevnění pomocí upínací patky v zasklívací liště je klasický a nejpoužívanější typ instalace. To je původní myšlenka: instalace mezi zasklívací lišty, přímo před sklo. To znamená, že Plisé a okno tvoří jednotný celek. Upevňuje se pomocí malých šroubů v zasklívací liště.

Upevnění pomocí okenní spony je nejjednodušší možný způsob instalace. Kovový držák se jednoduše připevní k rámu okna bez šroubování. Hloubka Plisé je stále na půl mezi zasklívacími lištami.

Montáž s kotvícím úhelníkem je alternativní způsob montáže a používá se většinou tam, kde nejsou možné jiné způsoby instalace – například s příčníky bez obvodového gumového těsnění za okrajem rámu. Pro každou konzolu jsou na přední straně rámu okna nutné 2 šrouby. Plisé je před okenním rámem.

Klebeset pro plisé je další populární typ zařízení, které není zašroubován do okna, ale je upevněn nalepením na sklo. Plisovaná roleta je před okenním rámem, což je výhodou pro zatemnění.

obousměrné plisé zelené žíhané
obousměrné plisé s grafikou