Lista here!

Plachty na markýzy

Zastřešení terasy » Markýzy na míru » Plachty na markýzy

Ať už na terasu, na balkon nebo do zimní zahrady, nezbytnou ochranu před sluncem v teplých dnech poskytují pouze plachty na markýzy. Pro tyto varianty ochrany proti slunci se také velmi dobře hodí látky markýz . Vysoce kvalitní tkaniny splňují širokou škálu požadavků. Kromě dokonalé ochrany před sluncem nabízejí markýzy v létě také potřebnou ochranu před drobnými lijáky.

Umožňuje to speciálně impregnovaný povrch látek. Jednotný obraz také vznikne, když jsou podsedáky zahradního a balkónového nábytku barevně sladěny s markýzou. Některé plachty na markýz lze skvěle využít i jako potahové látky pro čalounění zahradního nábytku. Díky speciální impregnaci látky jsou také podsedáky zahradního nábytku odolnější a méně citlivé na vlhkost. A látky markýzy lze také téměř dokonale použít jako ochranu proti větru.

Plachty na markýzy Stobag

látky Stobag 2
látky Stobag 3
látky Stobag 4
látky Stobag 5
látky Stobag 6
látky Stobag 7
látky Stobag 8
látky Stobag 10
látky Stobag 9
látky Stobag 11
látky Stobag 12
látky Stobag 13
látky Stobag 14
látky Stobag 15
látky Stobag 16
látky Stobag 17
látky Stobag 18
látky Stobag 19
látky Stobag 20
látky Stobag 21
látky Stobag 22
látky Stobag 23
látky Stobag 24
látky Stobag 25
látky Stobag 26
látky Stobag 27
markýzy pro zastřešeni terasy

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s německým výrobcem markýz MHZrakouským výrobcem STOBAG, kteří vám zajistí, že markýza splní vaše očekávání. Nemusíte se obávat výběru toho správného zastínění. Poskytujeme totiž markýzy na míru a rádi vám pomůžeme se správným zaměřením či montáží

V naší kolekci najdete více než 140 barevných a textilních variant. Slaďte si markýzu s fasádou domu dle vašeho přání. Látky na markýzu mají navíc  povrch odpuzující nečistoty a vodu. Všechny typy markýz vás spolehlivě ochrání před škodlivými UV paprsky. Chcete pomoci vybrat tu správnou markýzu? Ozvěte se nám!

Často hledáte

Rychlí rozcestník při výběru vhodné markýzy.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top